Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Wellaton szőke hajfestékei...

Wellaton szőke hajfestékei milyenek? Próbáltátok már?

Figyelt kérdés
Sötétszőke hajam van,világosítani szeretném,csak attól félék,hogy sárga lesz.
2012. jan. 30. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is sötétszőke hajam volt és a sima hajfesték nem fogja be. Nézd meg ezt, ha jól emlékszem ilyennel volt festve.

[link]

Mindenképp olyat válassz, amiben van szőkítőpor is. A doboz tartalmánál van feltüntetve, és rá van írva, hogy 2-4, vagy 4-6 árnyalatot világosít.

Sajnos világosítani nehezebb a hajat, mint sötétíteni.

Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok :-)

2012. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ezt a palettet már én is néztem,de picit félek a hamvas festékektől,hogy ne legyen nagyon szürkés,esetleg lila.

Milyen szőke festéket próbáltál még,amelyik szépen befogta?

2012. jan. 31. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sötétbarna hajú vagyok eredetibe, én a Wellatonból a hamvasszőkét használtam és nekem bejött (9.1):

[link]


Ez nekem középszőke lett, de a 10.1 hamvasszőke is jó lett...főleg ha eredeti szőke vagy.

2012. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

01-30 22:06- as vagyok.

Én a 219- es árnyalattal festettem és nem lett sem lila sem sárga :-) Olyan kicsit fehéres hamvas lett :-) Lehet elsőre nem fogja be, ez attól függ, mennyire sötét a hajad. Olyat válassz, amiben van szőkítőpor is, mert az nagyon világosítja. Lehet kapni hamvasítót is fodrászboltban, ha elkezd sárgulni, ez megoldja a problémát. Max 500 Ft, vízbe kell csöppenteni pár cseppet ( a víz belilul, de a hajad nem ) és ez eltünteti a sárga foltokat.

2012. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!