Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a néhány...

Mi a véleményetek a néhány mm-es hajról? (férfiaknál) (részletesebben kifejtve alul)

Figyelt kérdés
tehát nem a kopasz, de meglehetősen kicsi haj. nem lehet zselézni, nem lehet igazítani, és többek szerint azért is jó mert sosem volt divatban így sosem megy ki belőle... van aki azt mondja már mindegy ha kopasz, minthogy ilyen kicsi. (azért szerintem mégis van különbség, az a néhány mm.) én személy szerint azért szeretem mert szerintem praktikusabb, nem kell vele annyit bajlódni, és könnyebb is karbantartani (nekem elég zsíros hajam van) ti mit vélekedtek róla? szeretitek, megvetitek, vagy figyelmen kívül hagyjátok? hisz még mindig olyan sokan ezt viselik
2009. máj. 30. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Teljesen igazad van. Az ennyire rövid hajat a legegyszerűbb ápolni, nem kell állandóan zselézgetni, fésülgetni, a hajszárítással sincs gondod, ráadásul a hosszabb zsíros haj hamar lelapul,ami ápolatlanság benyomását kelti (pedig senki se tehet hajtípusáról). Szerintem inkább szexi az ennyire rövid haj. A páromnak is ilyen rövid haja van (0,7 mm-esre szoktam neki lenyírni). Igaz ő még a katonaságnál szokott hozzá a rövid hajhoz, de ő is ezt szereti és sosem kérném meg,hogy növessze meg. Különben is nem mindegy,hogy ki mit mond,ha neked ez tetszik? Ha valaki ezért megszól téged, vagy ezért nem jön össze veled, akkor megérdemli a figyelmedet? Hordj bátran ennyire rövid frizurát, biztos dögös leszel!!!
2009. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Én ffi vok, és jobban szeretem ha kicsit hosszabb a hajam, a csajoknak is jobban bejön :P. De van akinek jól áll z olyan rövid haj is
2009. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
nekem nem teccik..ffi vok...nekem hosszabb vasalt hajam van...
2009. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Én magamon nem tudnál elviselni, régebben rövid volt, a csajoknak sem tetszett, sokaknak golyó fejük van tőle... nekem is. Maradok a hosszúnál, nekem ez vált be.
2009. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Nálam emiatt simán kiesik egy pasi. Pedig inkább a személyiség a fontos, de ha egyszerűen nem az esetem, akkor nem tudom ezt figyelmen kívül hagyni.

Nekem nem tetszik, mániám a haj :) a félhosszú, középhosszú ilyesmi hajú pasik szerintem sokkal szexisebbek.

Nem kell, hogy annyira hosszú legyen, de azért bele lehessen túrni :)

2009. máj. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

"nekem nem teccik..ffi vok...nekem hosszabb vasalt hajam van..."


már bocs, de te nem vagy férfi (:


és igen, jobb szeretem az ilyen hajakat, mint amit te is írtál, mintsem a hosszút. na jo, még olyan 2-4 cm is belefér, kinek mi áll jól.

2010. okt. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A páromnak ilyen a haja, otthon vágom neki géppel. Neki ez áll jól, amikor kicsit hosszabb a haja már nem jó az arcához. Az, hogy kinek áll jól ez a nagyon rövid haj függ a fejformától, egy nagyon kerek fejen nem tetszene.
2010. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!