Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van most olyan lehetőségem,...

Van most olyan lehetőségem, hogy ingyen piercingem, tetoválásom lehessen. Ti milyet csináltatnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Szakember természetesen, stúdióval, jó munkákkal!:)

18 éves lány vagyok, hívő, de nem az az elvakult, szóval keresztes tetkó szóba jöhet. Van már egy köldök pc-m. Egyszerűen mindig akkor van pc vagy tetkó ötletem amikor ilyenre nincs lehetőség(ingyen tetkó+pc) Ezért kérnék tanácsot. Nem divatból csináltatnék, szeretem az ilyen dolgokat. Nem szeretnék az arcomra csináltatni, minden más hely tetszik :)Ihletet szeretnék meríteni, szívesen venném ha küldenétek linkeket:)


2012. jan. 30. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a köldök pc-n kívül még a monroe piercing tetszik, ami a száj fölött van. egyénként a többi nem tetszik. vagy az amikor a fülben alul van 2-3 apróbb fülbevaló meg ott a füleden a felső felén 1. :) bocsi nem tudom mi ennek a rendes neve. a tetók közül valami feliratot csináltatnék, a bokámra, vagy a tarkómra, vagy a csuklómra, vagy valamilyen kisebb mintát.:)
2012. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ajsa ***** válasza:
a kereszteset felejd el... nagyon... nem is tudom közönséges. Valami különlegeset, amihez kötődsz, ami nem jön szembe. De gondolj arra, hogy egész életedben rajtad lesz. Talán a pc jobb mert ha megunod kiveszed. Nekem a nyelvemben volt. Nagyon szerettem:)
2012. jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
keresztes tetkót neee, tényleg közönséges inkább:/ én a nyelvpiercinget ajánlom:) nekem bejött, 2 hónapja van és imádom:D
2012. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A nyelvpc nekem is bejövős, csak két dolog miatt félek: valaki azt mondta, hogy ez apró sérüléseket okoz a szájban amibe belemennek a bacik, és ettől el tud kapni egy csomó fertőzést. a másik meg az hogy pici a szám belülről, és hogy nem szorítaná e ki a helyet a piercing?

Ami még nagyon bejövős: második füllyuk, back dimples piercing fehér microdermal kristállyal.

[link] ez a keresztes tattoo. huhh még a monroe tetszik, de arcra nem jöhet szóba, mert szigorú suliba tanulok. hát a fülporcos pc-t nem vállalnám be, mert zavarna sztem, vagy máshol microdermal :) ég várok ötleteket és köszönöm az eddigieket!

2012. jan. 31. 20:07
 5/5 Ajsa ***** válasza:
ha szigorú a suli akkor nyelv. nekem nem volt vele gond, az első egy hét szar. bármikor szigoríthatnak a suliban és akkor kivehettetik a pct. de a nyelvpcről nem kell tudniuk:)
2012. febr. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!