Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, hajmosás! (? )

Lányok, hajmosás! (? )

Figyelt kérdés

Normál hajam van. Persze egy idő után már korpás, meg zsíros...Régebben hetente 1szer mostam jhat és ez bőven elég volt!Ahogy idősödök egyre gyorsabban zsirosodik, meg koszosodik.

Nme akarom túlgyakran mosni, met az állítólag nem egészséges, hetente 2szer akarom...de nem tudom eldönteni h meik napokon. Fontos h péntek est és szombaton jóh legyen a hajam . EWzért monduk péntke reggel megmosom, de akkor meik leygen a másik nap, hogy nagyjából egyenlő időközönként mossam ?! ...

Ti hány napont mossátok? tippeket légysziii


2012. jan. 31. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha egyik péntek a másik szerintem kedd.:)
2012. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mivel én még a serdülőkorban vagyok (14/L), nekem ezért zsírosodik gyorsan a hajam és 2-3 naponta mosnom kell... :/

Talán úgy moshatnád, hogy 1x hétfőn, 1x pénteken, vagy amikor kell, mosd meg nyugodtan többször is egy héten, szerintem nem lesz a hajadnak semmi baja.

2012. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyenlő időközönként nehéz,mert hét napból áll a hét. Én vasárnap és szerdán vagy csütörtök és hétfőn mosom. Neked akkor péntek reggel és hétfő este vagy kedd reggel lehetne. :) Egy nap csúszással is csinálhatod, ahogyan én szoktam. Nekem mindig máskor jön ki, na meg a kedv is számít. :)
2012. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2-3 naponta mosom, de inkább kettő, mivel rendszeresen edzek :D.
2012. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Mivel írtad, hogy péntek szombaton jó legyen, gondolom, hogy pénteken és szombaton nem vagy otthon, tehát szórakozni mész és ezért akarod, hogy szép legyen a hajad. Hétvégén szórakozáskor a hajad cigifüstös lehet, vagy beleélveznek, tehát könnyen koszos lehet. Sztem inkább vasánap és csütörtökön legyen a hajmosós nap.
2012. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
beleélveznek? O.o
2012. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 20.37-es


Hétvégére én sem szoktam megmosni a hajam, ha nem muszáj, mert tényleg büdös lesz a szórakozóhelyeken. Göndör hajam van és más nem látja, csak én, hogy ideje megmosni. :D

2012. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Hát figyelj, egy csajnál könnyen előfordul, hgoy beleélveznek neki :D
2012. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pff, hát nekem sose élveztek a hajamra, azt próbálná meg valaki :D
2012. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok, jelenleg nem festem a hajamat, mivel aránylag gyorsan zsírosodik 3 napon már kezd kissé, ezért én vasárnap és csütörtökön, azaz heti 2* szoktam. De amikor festettem elég volt heti 1*.
2012. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!