Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon nagy baj, hogy mindenna...

Nagyon nagy baj, hogy mindennap megmosom a hajam?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve, minden áldott nap mosom a hajam, nekem ez már egy kisebb rituálénak számít. Képes vagyok fél 5kor kelni, csak azért, hogy megmossam. Régebben állandóan vasaltam, de kaptam egy remington spin & curlt, így ezt felváltva használom.

Sampont, balzsamot, hajhabot néha hajlakkot is használok.

Már rutinból csinálom és nem érzem jól magam, ha nem frissen mosott a hajam, de tartok attól, hogy ez nem egészséges..Igaz semmi változás nincs (nem hullik, nem száraz vagy ilyesmi)


2012. febr. 1. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha nincs semmi változás is,akkor se szabad mindennap mosni,hagyd pihenni,neki is kell pihenés.
2012. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Lehet majdcsak később látod ennek a kárát. Én nem csinálnám.
2012. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha most nem mosnád 3 napig, észrevennéd, hogy milyen hamar zsírosodik. Nem szabad minden nap megmosni, a fodrászom azt mondta, kb. 4 napot ki kell bírni a hajnak mosás nélkül, az az egészséges.
2012. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A fodrászom is minden nap mossa évek óta, mégis gyönyörű, egészséges, derékig érő haja van. Viszont mindenféleképpen kímélő sampont használj, amit minden napos használatra ajánlanak.
2012. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én azt tanácsolom, hogy csak próbáld meg, hogy minden második nap mosd a hajad! :) hátha úgy jobb lesz, hidd el annyira nem lesz zsíros, hogy ne merj majd kimenni az utcára! nyugodtan! :)

időt is spórolsz vele, aludhatsz tovább, és szerintem a hajnak is jót tesz! :)

2012. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!