Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy gyorsabban...

Mit tegyek hogy gyorsabban nőljön a hajam?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy gyorsabban nőljön a hajam? Milyen kozmetikai szereket ajánlotok vagy hajnövekedésserkentőket, aminek a hatása látható és nem valami reklámfogás. Ha tudtok akkor olyanookat küldjetek amiknek ti is tapasztaltátok a hatását. Elöre is köszönöm
2012. febr. 1. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

ricinus olaj :D patikában lehet kapni pár száz forint. Én minden második hajmosásnál szoktam. záraz hajra rákened, főleg a tövére aztán félóra/óra és lemoshatod. Erősebb, fényesebb és hosszabb lesz a hajad. Én egy fúú.. kb 2-3 hónapja használom és meglátszik :D

de ha vasalod vagy ilyesmi a hajad akkor nem fog semmi se meglátszani( egy ilyen erre a célra kitűzött terméknél se)

2012. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem kozmetikai szereket tudok arról,hogy mitől nő gyorsan a haj,hanem azt tudom,hogy a zöldségek fogyasztása jelentős mértékben meggyorsítja a haj növekedését.(zöldség,káposzta,sárgarépa...stb)
2012. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát én próbálkoztam vele a patikába azt mondta az eladó hogy nem ajánlja mert csak tönkreteszi a hajat
2012. febr. 1. 20:29
 4/7 A kérdező kommentje:
a második válaszolónak azt mondanám hogy imádom a répát és állandóan azt eszek de szerinte egyáltalán nem használ semmit
2012. febr. 1. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát van ez a Bánfi sampon és hajszesz, ami eredetileg hajhullás ellen van, de vkinek segített a hajnövesztésben is. (nekem még a hajhullást sem állította meg). Aztán vannak ezek a Varga hajcseppek, állítólag azok is jók, de én nem próbáltam, azazhogy egyszer vettem 3000 ft-ért és 2 hét alatt elfogyott, a kúra hossza pedig 4-5 hónap...


A ricinus olaj egyébként tényleg jó én nem tudom, hogy honnan van az az info, hogy tönkre teszi a hajad, épp ellenkezőleg. Plusz esetleg néha megmoshatnád a hajad tojássamponnal (tojás, citromlé, illóolaj), nagyon jó!

2012. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rozacica válasza:
hetente vágass vissza fél vagy 1 centit :D
2012. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!