Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszín kérdés? Többi lent.

Hajszín kérdés? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni hogy szőke vagy barna legyen a hajam.

Jelenleg kopott fekete a hajam kb 3-4cm-s lenövéssel (igen baromi igénytelen tudom),szóval szeretnék megszabadulni a feketétől,ezért a napokban veszek Colour B4-et,és reményeim szerint visszakapom az eredeti,vagy hasonló hajszínem,ami olyan se szőke se barna,nyáron világosabb kicsit.

Utána várnék kicsit a festéssel,de nem tudom hogy milyen legyen.Egyik nap a szőke felé hajlok,másik nap inkább a barna felé.

A véleményetekre lennék kíváncsi,hogy melyiket "könnyebb" kihozni a hajamból,melyiket lenne könnyebb átfesteni ha esetleg mégse tetszik,melyiket könnyebb kezelni,és szerintetek melyik a szebb?


Szőke:

[link]

[link]

[link]


Barna:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ugyanilyen típus vagyok mint ők,nagyon fehér bőr,és kék szem,talán egy kicsit jobban "hasonlítok" Kristenre mert nekem is van pár halvány szeplőm az orromnál.


Bocsi hogy hosszú lett,és köszi ha elolvastátok,és válaszoltok. :)



2012. febr. 2. 01:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát feketéből ilyen szőkéről ne is álmodj mert képtelenség. sötét vöröses barnát fogsz tudni csinálni belőle.
2012. febr. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Leírtam utána hogy le lesz szedve a fekete Colour B4el.
2012. febr. 2. 08:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mindenképpen fodrásztól kérnék segítséget. Egyrészt vele szívatnám le a feketét, meg tudja mondani mennyit kell várnod a következő festéssel,és hogy szerinte melyik állna neked jobban. Ha szép végeredményt szeretnél akkor megéri az árát. Nekem festett szőke hajam van, hasonlít a színe az első képen lévőre. Igazából az első 5-10 mosás után sajnos elkezd besárgulni, szóval emiatt vagy sűrűn kéne festeni (ami nem éppen jó a hajnak) vagy hagyni a francba:D Ezért talán a barnát választanám, főleg hogy sztem eleve nagyon szép együtt a kék szem és a barna haj. Lényeg a lényeg, menj fodrászhoz és akkor biztos jó lesz a végeredmény:)
2012. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem is kérd ki a fodrászod véleményét. az hogy melyik szebb elég relatív

nekem volt 2 évig full szőke hajam ami szép volt, de ettől jobban töredezik mint a barnától, meg elég hamar meglátszik a lenövés is

a barna valamivel egészségesebb ez meg persze kopik, a szőke nem. de főleg, hogy most fekete a hajad ebből kifolyólag is a barnát ajánlanám és ez természetes is, mint itt a képeken

aztán ha szőke akarsz lenni akkor lehetsz egyre világosabb barna majd átmész szőkébe

de ha szőke leszel abból majd nehezebb lesz valamilyen más színt varázsolni mert le fogja dobni pár mosás után és nem lesz szép

2012. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,igazából fodrászhoz nem szeretnék menni mert herótom van tőlük...nem egynél voltam már és mind elszúrta a hajam.Vagy a fazont,vagy a színt,de sose volt jó,és egy csomó pénzt ott is hagytam.Meg leszívatni nem is szeretném,mert az nagyon roncsol,ez a Colour B4 meg elvileg nem szív,csak a festéket szedi le.


Barna hajfesték mennyire kopik? A fekete pl eléggé kopik,van hogy most is fekete a víz,pedig nem most lett már festve..

2012. febr. 2. 10:21
 6/12 anonim ***** válasza:
hát én vagyok szakértő csak azt tudom mondani, hogy én a barnát választanám most, viszont amit belinkeltél ott volt köztük ilyen vöröses barna, ez jól nézett ki :) nekem az tetszik! :)
2012. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bocsi "nem vagyok szakértő" :)
2012. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

annyira nem vészesen kopik. legyen jó minőségű festék

első pár mosásnál lesz színes a víz utána már nem kopik nagyon

legalábbis nálam így van

3. voltam

2012. febr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

első vagyok, én elhiszem hogy azzal lesz leszedve, csak azért mondtam ezt, mert én pont tavaly mentem ezen végig, hogy feketéből szőke hajat csináltam magamnak, az eredeti hajam meg szőkésbarna.

a feketével nem fogsz tudni csodát tenni, nagyon makacs festék, pláne ha évek óta fested, nem lesz elsőre szőke csak sötétbarna.


én erősen tanácsolom hogy menj el fodrászhoz, olyan rettenetes hajszinek tudnak kijönni a fekete eltüntetésekor, hogy azt még most el sem bírod képzelni :D én konkrétan tönkretettem a hajam, hosszu történet, ha érdekel esetleg leirom hogy mit ne csinálj :D és végül mégis fodrászhoz kellett mennem de mondjuk mostmár szép világos szőke vagyok, de ne tudd milyen kín ezt otthon csinálni. ha megelégszel a barnával, mondjuk az jó. de ha szőkét akarsz akkor fodrász.

2012. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki mindkettőt, és nézd meg, hogy melyik áll jobban. ( Esetleg kérdezd meg mások véleményét is róla. )
2012. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!