Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, sötétbarna hajú...

Hosszú, sötétbarna hajú kismama kér praktikus frizura-tippet - milyen hajat csináltassak?

Figyelt kérdés

Hátközépig érő, hosszú, sötét barna hajam van. Szeretnék kicsit beújítani, de vágatni nem nagyon szeretnék belőle, max lapockáig. Esetleg tudna valaki olyan frizuráról képet küldeni, ami kevés időráfordítással is kinéz valahogy - hosszabb hajnál?


Egy más, világosabb színt szívesen kipróbálnék, de az se lenne praktikus, ha havonta kéne utána járni "karbantartásra", mert a szülés utáni néhány hónapban nehéz lenne megoldani.

Vagy lehet úgy festetni, hogy kb ugyanazzal az árnyalattal utána én is be tudom festeni magamnak otthon, ahogy lenő? Gondolom emiatt praktikusabb festetni, mint mondjuk melíroztatni.


Régebben volt daureolva a hajam (hullámdauer - nem az a durva...), de most terhesség alatt nem akarok ilyen vegyszeres eljárást.

Segítsetek, hogyan újuljak meg? :) Köszi!


2012. febr. 2. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

mivel eléggé fáradt vagyok,bocsi ha vmi rossz képet linkelek :S :D szóval,ami nekem tetszik:


[link]


[link]

2012. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!