Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy konkrét ftizurát keresek,...

Egy konkrét ftizurát keresek, amit szépségversenyeken szoktak alkalmazni, mi lehet a neve, képek?

Figyelt kérdés

(beszárított) egyenes, (vasalt...viszont szinte teljes egészében tupírozott, egy merő hajlakk az egész, HOSSZU FRIZURÁRA... "merev kissé...ezt megközelítő képeket találtam csak:

[link]

[link]


[link]


esetleg ha vki tudná a frizura nevét magyarul vagy angolul, és esetleg további képöeket tudna linkelni azt nagy megköszönnöm



2012. febr. 2. 17:02
 1/1 anonim válasza:

Szia, nem tudom, hogy van e neve ennek a frizurának, de nagyméretű csavarókkal tudod elérni, ha neked is tetszik, vagy egy meleglevegős hajformázóval, úgy, hogy kifele szárítod a hajad az arcodtól. Hajcsavarókat pedig szintén úgy teszed fel, hogy nem az arcod felé csavarod a hajad, hanem hátra. Nagyméretű csavarókat használj a nagy hullámokért és a tartásért. Csavarás után fixáld hajlakkal, ha kiszedted rendezd el a frufru részt hátra, pici tupírral, amit lakkozz.

Remélem tudtam segíteni. :)

http://www.youtube.com/watch?v=39tpnOUcHcE

2012. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!