Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után megsérült a...

Gyantázás után megsérült a bőröm és piros, hogyan tudom gyorsan elmulasztani?

Figyelt kérdés
A bajuszomat gyantáztam hideg gyantával és megsérült a bőröm a pirosság nem akar elmúlni holnap este bálba megyek gyors megoldás kellene házilag!
2012. febr. 3. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Holnap estig elmúlik! Addig kis hideg víz, és hidratálókrém, esetleg kamilla. De ezek nélkül is elmúlik holnapra.
2012. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam mindent, most a bepanthennel próbálkozom mert kis részen a bőröm is lejött és ott piros ez is elmúlik holnapra?
2012. febr. 3. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Rendesen sebesre, min egy kis horzsolás? Tehát véres? Vagy csak olyan piros, mintha megégett volna? Nekem a legdurvább olyan volt, hogy nagyon piros volt, és apró nagyon pici pttyekben még vérzett is, de az is lemúlt másnapra. Púderrel pedig 1000 százalék, hogy nem fog látszódni. Túl sok mindennel már ne próbálkozz, csodák nincsenek, kicsit megsérült a bőr, a nyugalom már mindennél többet használ most a bőrödnek. Már inkább bármi más csak irritálná.
2012. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*pöttyekben, de nem rossz az az új szó:):)
2012. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyan mintha megégett volna és mintha égne. Fáj és feszül a bőröm.
2012. febr. 3. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor sima ügy:) Holnapra elmúlik! Nekem legalábbis még mindig elmúlt.
2012. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remélem, mert holnap este bálba megyek és nem szeretnék így kinézni akkora is. Köszönöm a válaszod egy cseppet megnyugodtam. Szerinted mivel kenjem be éjszakára? Bepanthen megfelel?
2012. febr. 3. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó rá.
2012. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!