Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani ápoló arckrémet?

Tudtok ajánlani ápoló arckrémet?

Figyelt kérdés
Nappalra mattító krémet használok, és most a nagy hidegben hámlik, húzódik a bőröm. Estére mindig ápoló krémet rakok fel, és amennyire tudom védem a hideg ellen, de szükségem lenne vmi extraápoló krémre.
2012. febr. 3. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A nivea nekem bevált.De az olivaolajos krémek is nagyon jók.
2012. febr. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én garnier essentials rózsavizes és E-vitaminos arckrémet vettem. Ma reggel használtam először, de már érzem a változást. Korábban a homlokon nagyon kiszáradt ebben az időben, húzódott, hámlott stb. Próbáltam rá a nivea tégelyes krémet, babaolajat, de hosszútávon semmit nem értem vele, csak zsíros hatású lett a bőröm.

Ezt a garnier száraz és érzékeny bőrre való nappali arckrémjét még csak ma használtam először, de már érezni, hogy milyen selymes és puha a bőröm. A homlokom sem száraz.

Ez szerintem megér egy próbát!

16/L

2012. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez vált be, mondjuk én még csak ezt próbáltam ki,3-4 hónapja van meg. Nagyon vékonyan kell felkenni és nagyon jó.Direkt bőrvédő.

2012. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. én is niveát kenek rá, hátha az segít, de a másik kettőt is ki fogom próbálni. csak az a baj, hogy eleve zsíros a bőröm, de most az utóbbi két hétben nagyon kiszáradt :S
2012. febr. 4. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!