Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik alapozó vált be nektek?...

Melyik alapozó vált be nektek? Melyik jobb: a kőpuder vagy a folyékony?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A púder nem egyenlő az alapozóval. Pl. folyékony alapozóra jó használni púdert, mert azzal tudod fixálni és mattítani. Nekem az Essence Soft Touch Mousse hab állagú alapozója vált be, az én bőrömre nagyon jó, remek a fedése. Az ára is megfelelő, 1100 Ft körül van. Erre púder sem kell, mert felkenve alapból matt és púderes hatást kelt, szinte láthatatlan.
2012. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is habállagú alapozót használok és nekem sokkal jobban bevált, mint a folyékony alapozó. Erre szoktam tenni még egy pici púdert és kész is :)
2012. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Maybelline Dream Matt Mousse. Habállagú.
2012. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyire menő a habállagú? Jobb mint a folyékony?


Én Maybelline Affinitone alapozót használok nekem bevált, van benne fényvédő is:)

2012. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Maybelline Dream Matt :).

Én valahogy jobban el tudom dolgozni ezt, mint a folyékony alapozókat, ez fölé szoktam egy kevés púdert rakni, és egész nap jó marad a sminkem :).

2012. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Estée Lauder Double Wear-t használok. A folyékony ALAPOZÓ és a kőPÚDER nem ugyanaz. És nem váltja ki egyik a másikat. Folyékony alapozóra kő, vagy por állagú alapozó kell, hogy ne fényesedjen ki. Kőpúderből a MaxFactor Creme Puffot használom.
2012. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom,hogy ez a legjobb vagy ,,menő" ,de én egyszer próbáltam a boltban testerként /kb.3 éve)és azóta azt használom. Nekem jobb mint a folyékony.
2012. febr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!