BALLAGÁSI frizura?

Figyelt kérdés

8.ból ballagok majd juniusban.

hosszú,sötétbarna derékig érő hajam van. valami konty szerűséget szeretnék,ami feltűnő és nem szolid:D és olyan göndörkés. tudnátok linkelni?


2012. febr. 4. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
frizura.lap.hu :DDD a youtubon is vannak fent videók képkeresőbe képek meg minden csak írd be hogy "ballagásra kontyok" vagy csak simán "konty" sajnos most linkelni nem tudok de azért remélem valamit azért tudtam segíteni
2012. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Itt nézzél valamit, hátha megtetszik valamelyik feltűnő konty! :)

[link]

2012. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerinted nem az volt az első,hogy neten nézelődtem?:) -.-
2012. febr. 5. 15:54
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha jobban megnézed,magad is látod hogy ezek szinte kivétel nélkül gusztustalanok,ezért gondoltam kiirom ide,ha valaki tud valami szépet az ossza meg velem. de nemvolt kötelező neked irnod,nemtudom miért tetted
2012. febr. 5. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ezek tetszenek, bár az egyik nem konty:

[link]


[link]

2012. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi sem tudunk mást csinálni,csak az interneten keresni neked,nem sokan tartanak a saját meghajtójukon ilyesfajta képeket.A szép/csúnya meg eléggé szubjektív fogalom.Örülj,hogy legalább válaszolt valaki.
2012. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!