Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a szőrös ánuszomtól?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Az lenne a problémám, hogy nekem (22/F) szőrös az ánuszom, és amikor egy kicsit lágyabb a széklet, akkor az ürítés utáni tisztítás nem ér semmit, mert a szőrszálak között ott marad a salak, amit a szervezetem kidob. Tulajdonképpen okés, hogy ez a természetes, mert a testem növesztette, de a sok pecsétes alsógatyát kézzel kell kimosnom. WC-zés után a fürdés meg még trébb, mert sokszor barna színű a víz. Szóval szerintetek mit tudnék csinálni, hogy ezzel ne legyen problémám???
2012. febr. 4. 22:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kész röhej a kérdés, de ha lehet, ez ne menjen ki a Fuckjyeahgyik-re, meg máshová köszike, és ha lehet, akkor együtt érzést kérnék köszike...
2012. febr. 4. 22:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogod a borotvát, és mintha az arcodat borotválnád. Nincs különbség.
2012. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Háát először is ez a számtek katégória XD


Egyébként én is így vagyok de rendszeresen tisztálkodok és a gatyáim nem foltosak és a víz sem barna.

Persze ezzel nem azt akarom mondani hogy akkor te nem tisztálkodsz rendszeresen,de ha van benne valami igazság akkor mossad az ánuszod minden nap.


Egyébként meg gyanta.Szét húzod a farpofáid vagy széthúzza valaki,mehet be a gyanta csík és fogakat szorítod.Vagy borotva esetleg magad alá pörkölsz XD

2012. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg ülj bele a tábortűzbe. De az is sokat segít, ha nem fosod tele a fürdővizedet.
2012. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na ezeket a válaszokat én is elolvasom.

Am együttérzek :) De télleg

2012. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

borotváld le és mindig használj tisztasági kendőt kakilás után

(dm-ben a 70db sárga zacskós 299 ft)így néz ki:


[link]

2012. febr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már évek óta borotválom.Hetente 1x,fürdéskor lehúzom.
2012. febr. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez kényes kérdés.A kozmetikusom mondta hogy sok nőnek! és férfinak ez a problémája , hogy túl nagy szőrzet nő oda és a széklet ürítésnél elég kellemetlen.A gyantát szerintem ne használd oda , inkább borotva.
2012. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Undorító a szőrős seggluk, én három naponta szoktam sima borotvával ledúrni, és teljesen királynak érzem magam. 26F !!

Azok akik félnek,hogy szúr, azoknak mondom hogy nem, meg lehet szokni, és valahogy úgy áll ott a bőrfelület,hogy a szőrszálak ha borostásra nőnek, akkor sem egymás felé állnak,hanem úgy simulnak,hogy nem szúr egyáltalán. Sokkal higiénikusabb. nincs sz arcsimbók!

2012. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!