Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok titeket zavar, ha egy...

Lányok titeket zavar, ha egy fiúnak hosszabb a haja, mint nektek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Májusban vágattam le a hajam, pontosan 100 cm volt. :) Ha attól hosszabb lenne a pasimé...hát azt megnézném. :) Most se túl rövid, de egyáltalán nem zavarna, ha extra hosszúságú lenne a fiúé.
2012. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én láttam már rövid pár centis hajú csajt félhosszú hajú pasival.Szerintem egyáltalán nem baj ez.Így színes , mi lenne ha mindenki egyforma lenne....
2012. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TijuMK ***** válasza:
én alapjáraton nem szeretem a hosszú hajú fiúkat de egy-kettőnek annyira szép haja van hogy tisztára irigylem őket és bűn lenne azt levágatni, így az ő esetükben nem zavar :)
2012. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen! Azért, mert nem jönnek be a hosszú hajú pasik, de egyáltalán.
2012. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tetszenek a hosszú hajú pasik, ha szép, ápolt a sörényük.

De, hogy az enyémnél hosszabb legyen? Fenékig érő hajam van, úgyhogy inkább ne! :D

23L

2012. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, hosszú hajú pasival nem is kezdenék igazából.
2012. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dehogy zavarna:D főleg ha göndör lenne neki:D
2012. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!