Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem zavar, hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy minél hosszabb egy párkapcsolatom, annál kevesebbet csókolózunk?

Figyelt kérdés
Úgy értem, az első hónapokban még naponta többször, aztán pár év után már jószerivel csak szex előtt... Normális ez?
2008. aug. 15. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem normális bár mindenki azt hiszi,hogy az.Igenis évek után is kell a csókolózás hiszen ez egy nagy összekötő kapocs fiú és lány között.Ebbe benne van az összetartozás a szenvedély meg ilyen finomságok:)
2008. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

nyugi, engem is zavart. nekünk is volt ilyen időszakunk, de miután szóvá tettem egy kicsit jobb lett a helyzet. van mikor nem kivánják annyira, ien oan kifogást illetően...

nyugi, ezzel nem vagy egyeddül.... megfejthetetlenek..

2008. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi nem is szoktunk csókolózni a barátommal, mi csak puszikat adunk egymás szájára. 18 vagyok, szóval nem azért csináljuk így mert gátlásosak, vagy régimódik lennénk. Csak akkor csókolózunk, ha "piásak" vagyunk. Sokkal jobb ez, mint egymást nyalni-falni mindig.
2008. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!