Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tavaly rengeteg anyajegyem...

Tavaly rengeteg anyajegyem kijött a naptól, pedig direkt kerültem a 17óra előtti napozást. Idén megint kezdődik, pedig még nem is napoztam, csak tesiórán vagyunk kint. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy megint jönnek elő miniatűr anyajegy(kezdemény)ek.. Egyébként 40-es naptejet használok, de amúgy sem vagyok "leégős" viszonylag barna a bőröm. Évente megyek bőrgyógyászhoz, az anyajegyeket megnézetni, sajnos az arcomon is kijött rengeteg, folyamatosan csak nőnek, anyukám szerint szexepil de engem nagyon zavar, de le sem engedi vetetni, rákos anyajegyeket meg végképp nem szeretnék. Kiskoromban vettek le rólam már párat, de jöttek újak és újak ezt nem bírom.. Talán erősebb naptej kéne? Más is van így ezzel? :S
2009. jún. 1. 16:36
 1/1 anonim válasza:

Rajtam is nagyon sok anyajegy van főleg a jobb karom zavar, mert ott 2 nfekete anyajegy jött ki, és nagyon kitűnik a többitől, kicsit nagyobbak is a többinél.

Szerencsére idén nem jött ki rajtam még eddig új, de ne aggódj más is van ezzel igy :)

Fogadd el hogy ilyen vagy, én is megpróbálom :S

2010. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!