Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz bőrre valami (olcsó)...

Száraz bőrre valami (olcsó) megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz az arcom, már kopik. Mit tudnék tenni ellene?

2012. febr. 6. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél egy jó arckrémet. Nem olcsó, mert nem érdemes ezen spórolni. Vehetsz épp a 100forintosban is valami no name cuccot, csak aztán ne csodálkozz, ha valamiért kiütéses vagy pattanásos leszel tőle. :S (persze a drágábbakkal is megeshet, de ritkábban azért :D)

Ha nagyon nincs semmi keret, éjjelre használj níveát, az tuti van otthon, ha nincs, pár100 forintért a sarki boltban is kapsz.

Esetleg menj el a patikába, és kevertess valamit, legalább illat és színezőanyagmentes. :D

Na meg belső hidratálás, igyál sokat, még ha télen annyira nem is kívánod.

2012. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát eddig Vichy és L'oreal krémet használtam (napopali, éjszakai száraz bőrre) egyiksem használt, ennyit a drága krémekről. Én konkrétan itt pkaolásra vagy hasonlókra gondoltam, mert most van egy krémem, ami talán beválik. De addigis valami elsősegély jó lenne :D
2012. febr. 6. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Ohh. Vichy az csak drága, de szar, azt aláírom. Következő beruházásnál inkább La-Roche-Posey-t ajánlok.

Addig is, nívea szerintem, éjjelre, jó vastagon.

Olcsóbb krémek közül viszont Helia-D, nekem nagyon bevált, és másoktól is csak jókat hallottam.

Pakolás? Hát a tejszínt szokták ajánlani, a mázet, és a tejfölt például. Bár én az otthoni pakolásokkal nem vagyok túl bátor, sikerült megjárnom többször is. :S

Boltiak közül vannak ilyen kis tasakosak, pár száz forintért, próbálj ki 1-2 fajtát, ajánlom a Rossmannos Rival da Loop termékeket, elég jók.

2012. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!