Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválást mennyi éves kortól...

Jointos100 kérdése:

Tetoválást mennyi éves kortól lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
15 leszek márciusban. Az egyik ismerosom apja brutális tetkókat tud csinálni ,aztán el akarnék menni egyet csináltatni. Elsore nem akarok nagyon ,csak a nyakam bal felére egy monogrammot
2012. febr. 7. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szülői beleegyezéssel bármikor. De szerintem hülyeség ebben a korban megcsináltatni, meg szerintem tetoválás lényege nem csak abban rejlik, hogy jól néz ki.
2012. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
koszonom a választ :) ...Tudom ,de nagyon akarom ,de félek ,hogy hátha nyúlna a bőröm ,aztán elcsunyulna...
2012. febr. 7. 14:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Gondolj arra is, hogy lehet emiatt nem kapsz majd később munkát. Esetleg még a suliból is kirúghatnak.
2012. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jovore megyek középiskolába ,de még majd elotte leérdeklodom ,hogy baj lenne-e. Remélem nem ...amúgy ilyen betuvel akarom a nevem kezdobetuit magamra varratni [link]
2012. febr. 7. 15:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség a nevedet magadra varratni,de mindegy.

Egyébként 18 évesen lehet,de ha van szülői beleegyezésed,akkor gondolom lehet 18 alatt is.

2012. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Rakasd kevésbé feltűnő helyre. Sajnos itthon akin látható tetoválás van (csukló, nyak, kézfej) az rögtön a sittes kategóriába kerül a nagy többség szemében. A későbbiekben gondod lehet egy nyak tetoválásból.
2012. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez azért van ,mert az emberek hulyék :/ ...nem is lenne nagy az a tetkó ,csak olyan 5*5 centis tetkó lenne. Asszem még várok nyárig vele ,aztán mehet a dolog. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2012. febr. 7. 16:53
 8/12 anonim válasza:
Maga az egész tetoválás dolog egy nagy baromság. Mitöl leszel töle nagyobb ember? Szar pénzkidobás az egész.
2012. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az elöbbi válaszoló vagyok. Amúgy az 18 évesen lehet.
2012. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
miért lenne szarság? Vannak emberek akiknek egy bizonyos dolog tetszik ,valakiknek pedig nem. Ez így van rendjén. Nekem például nagyon tetszenek a tetkók ,persze nem sok ,csak pár kisebb. És ha majd egyszer megcsináltatom ,az nem azért lesz ,hogy nagyobb embernek nézzek ki ,egyszerüen csak mert tetszik és akarom.Ennyi :)
2012. febr. 11. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!