Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem egy spray-t ami a haj...

Vettem egy spray-t ami a haj térfogatát növeli, de megmostam befújtam megszárítottam és nem láttam változást. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Tresemmé 24 hour body root boosting spray a neve


Ahogy írta előre hajtottam a fejem és a haj gyökeréhez fújtam


2012. febr. 7. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
mert "Nem minden arany, ami fénylik."
2012. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

pedig nagyon dicsérik és ezen a videón láttam meg ezért is vettem:

http://www.youtube.com/watch?v=olauVnwlHHs


Neki jó hajat csinált bezzeg... :P

2012. febr. 7. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert ez mind kamu reklámduma. Volument tupírral lehet növelni inkább, az leglaább hatásos. Vagy egy megfelelő beszárítás. :D

Az egyenesítő sampontól nem lesz egyenes hajad, a fénysampontól se fényesebb, sajnos. :S

2012. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták a fodrászkellékesben, hogy a többség nem is hat, csak akkor ha utána kefés beszárítás következik, ami magában is ugyan ezt eredményezi. DE elvileg segít, ha lehajtott fejjel tőre fújod, majd ugyan így szárítod meg.
2012. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen! pont így csináltam én is... ezért nem értem miért nincs változás :)
2012. febr. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!