Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vörösödik állandóan a...

Miért vörösödik állandóan a hajam?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, kb 16 éves korom óta festem. A festés előtt a hajam töredezett, olyan seszíne volt. Gesztenyebarnára volt festve először és általában csokoládé, fekete csokoládé színűre festem, de festés után pár nap múlva ismét vörösödik. Általában a hajam felül kivilágosodik, alul szinte fekete, közepen meg vörös. Lenne egy hajfesték, ami normálisan befedi a hajam és legalább a vörös színt befedi?

2012. febr. 7. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az alja nagyon töredezik? Mert ebben az esetben kellene vágni belőle. Milyen márkával fested a hajadat?
2012. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már nem töredezik, megfelelő hajbalzsamot használok. Garnier Color Naturals-t használtam legutóbb, de ledobja, alul megmarad a szín. Kipróbáltam az Avon Advance Techniques hajfestéket, a legsötétebb barnát, egy időre befedte rendesen a hajam, aztán megint kivörösödött.
2012. febr. 8. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!