Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Amikor a kozmetikus lekezeli...

Amikor a kozmetikus lekezeli az arcom, és utánna nagyon piros, és van rajta 1-2 seb, az mikor tűnik el?

Figyelt kérdés
2012.február 7.-én voltam kozmetikusnál és még mindig piros foltok vannak az arcomon. Használok rá kénesszappant és demosil pasztát. Remélem eltűnik!! Segítsetek!! 18.-án keringőzni fogok,el kell tűnnie.. :(
2012. febr. 8. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár nap után nekem el szokott tűnni. Ha nem vakarászod, akkor 18-ra semmi nem fog látszódni. :)
2012. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi váladzod, és amúgy most suliszünet van, hétfőn még látszani fog?
2012. febr. 8. 17:32
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha krémmel kenem (dermofil, kénesszappan ) akkor hamarabb begyógyul?
2012. febr. 8. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
NE kenegesd agyon mindenfélével. A kamillás borogatás és az élesztős pakolás jót tesz neki. (élesztős pakolás: vizet + élesztőt keverj össze úgy, hogy egy krémszerű masszát kapj. kb. egy ilyen "kockaélesztő" fele elég egy kezelésre.)
2012. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!