Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcápolás rutinotokat leírnátok?

Arcápolás rutinotokat leírnátok?

Figyelt kérdés

főleg azok írjanak akik olcsóbb dolgokat használnak (cuccoknak 1000/db ja kb..), de azért a drágábbak is érdekelnek esetleg..



konkrétan érdekel hogy 1nap miből áll az arcápolásod

-reggel mit használsz, mivel mosod le a sminked, mivel fejezed be a napod

1héten milyen terméket hányszor, és mikor használsz

"vész" esetén, vagyis ha pattid van mit csinálsz vele..


főleg száraz bőrű tapasztalatok érdekelnek, mert az enyém is az de a többit meghallgatom természetesen, mert kíváncsi vagyok :)


2012. febr. 8. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én este Neutrogenaval mosom az arcom (igaz ez drágább, de sokáig elég és nagyon jó), reggel tonikkal+tiszta vízzel mosom át. Sminkelni nem szoktam magam, arra nem tudok mit írni. Ha pattanásom van kamillával gőzölöm kb fél órát az arcom és teljesen ki tudom nyomni. Emellett 2 havonta egyszer kozmetikusnál nagykezelés+ha szükséges előbb.
2012. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Reggel sima vízzel megmosom az arcom, esetleg használok tonikot (kifejezetten száraz bőrre való, Garnier szőlővíz+ B5 provitaminos).


Minden nap végén alaposan megmosom az arcom enyhén szappanos vízzel és tonikot használok.


Ilyen hideg időben heti 1-szer Garnier bőrradírt használok, nyáron heti 2-szer. Szoktam lehúzható arcmaszkot is heti 1-2 alkalommal. Valamint heti 1 alkalommal vitaminos arcpakolást alkalmazok (Rossmannban kapható, 2 használatos kis tasakos pakolások közül választok).


Minden este teszek fel éjszakai arckrémet, ami kifejezetten száraz bőrre való (most Alverde-s van).

2012. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

reggel víz + tonik(Clean&Clear morning energy - imádom, gyilkolja a pattanásaimat rendesen és meg is tisztít, de szárít) + arcápoló tej(Nivea Visage)

sminkemet sminklemosóval leszedem aztán megint az arcápoló tej, majd tonik, végül Nivea krém

hetente 2× arcradír

pattanásokat gőzölöm, nyomkodom + a bőrradír is sokat segít, na meg mint mondtam a tonik is

2012. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem vizhianyos a borom inkabb reggel arclemoso vichy igaz en nem olcsokat haszanlok de nekem ezek jonnek be. Aztan utana biotherm aquasurge arckrem garnier szinezett szemranckrem, es johet a amink alapozo bourjoais, korrektor szem ala ez olcso essence, maxfaktor szemoldokcerka rimmel glam eyes szempillafestek es maxfaktor creme puff puderrel rogzitem.szamra avonos ajakapolot hasznalok csak. Este lemosom sminklemosoval ami szinten biotherm, es ha van pattim akkor lefekves elott sudokremmel jol bekenem nekem ettol Reggelre mindig eltunik a patti:) hetente kb 2x arcradir szt ives sargabarackos, es neha haszanlok avonos porusosszehuzo pakolast es hidratalo mezeset. Vegulis ebbol csak az arckrem es a tonikok dragak a tobbi szerintem atlagos aru termek.
2012. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit zsírosabb a bőröm. Most ilcsi fekete szappant kezdtem el használni, plussz kifacsart citrom levével áttörlöm az arcom, utána egy nagyon kicsi krém, mert kiszárad. Mióta így csinálom sokkal szebb lett a bőröm, pórusaim összehúzódtak. Pakolást nem használok, majd az ilcsitől akarok venni pakolót, csak iszonyat drága.
2012. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat, nagyon hasznosak számomra !

várom a többiekét is :)

2012. febr. 8. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Én reggel lemosom az arcomat arctisztítóval (Alverde kevert bőrre való, algás) + tonik (ez is Alverde algás) + nappali krém (Alverde 3in1 Perle).


Utána sminkelek: Garnier színezett golyós szemkörnyékápoló koffeinnel (szem alá), Essence korrektor (rúzs formájú) az államra (van pár hegem), Catrice Infinite Matt alapozó + Catrice Skin Finish púder, Essence bronzosító, Catrice szemöldökceruza, Maybelline szempillaspirál (több fajtám is van), Astor szemceruza, + a számra Carmex (tubusos).


Este: Lemosom a sminkem Balea sminklemosó kendővel (rózsaszín, gyümölcsös minden bőrtipusra). Ez jól leviszi a sminkemet (nem használok semmi vízállót). Utána arctisztító + tonik (ugyanaz mint reggel), Alverde szemkörnyékápoló szemvidító fűvel minden bőrtipusra és Alverde éjszakai krém naparforgóval minden bőrtipusra.


Heti 1szer: Alverde barackos arcradír minden bőrtipusra + Balea holt tengeri maszk (tasakos).


Kozmetikushoz 2-3 havonta megyek arctisztításra. :)

2012. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Szanii: én is Catrice-t használok. 1-2 hónapja akadtam rá, de nagyon jó. Meg Alverde barackos radírt. Mondjuk nálam a fél osztály azt használja, de tényleg nagyon jó :)


Reggel:

- Rival de Loop arctisztító tej minden bőrtípusra

- Synergen Hydro arckrém normál és vegyes bőrre

- Avon Color Trend korrektor

- Catrice alapozó

- Catrice kőpúder

- Avon tekerős barna szemöldökceruza

- Avon tekerős csillogós szemceruza fekete vagy kék

- Avon SuperShock MAX szempillaspirál

- Isana Classic ajakápoló


Este:

- Synergen sminklemosó kendő

- Rival de Loop arctisztító tej [Reggel csak simán vízzel mosom le vele az arcomat este pedig egy sminklemosó szivacsra teszem rá és azzal.]

- Rival de Loop arctonik normál és vegyes bőrre

- Synergen Hydro arckrém normál és vegyes bőrre [Ez reggel és este is használható.]

- Avon Naturals gránátalmás szemápoló gél

- Isana Classic ajakápoló


Heti egyszer:

- Alverde barackos arcradír minden bőrtípusra

- Valamilyen arcmaszk [Rival de Loop, Avon, Essence, Synergen, Balea]


Én olyan 3-4 havonta járok kb. kozmetikushoz. A kozmetikusom nagyon jól dolgozik csak eléggé drága. :S Az összes arcápolási és sminktermékeim amiket itt leírtam viszont olcsók. :)

2012. ápr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Cerave foaming cleanser (nagy kiszerelésben nagyon megéri)

101 toner

Revox retinol szérum

Balea niacinamide krém és fényvédő

2023. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!