Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi praktikát ajánloto...

Milyen házi praktikát ajánlotok szájra?

Figyelt kérdés
Használok labbelot meg minden féle kenőcsöt de nem nagyon jöttek be és amúgy is jobban szeretem az olcsóbb házi praktikákat. Előre is köszi.
2012. febr. 9. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
húú igazán bocsi h nem a kérdésedre válaszolok de 1 éve nekem nagyon ki volt száradva a szám mert olyan gyógyszert kellett szednem ami ezzel járt, mindent kipróbáltam már aztán ráakadtam a neutrogena-nak az egyik termékére, ajakápoló ami nem is tudom h mondjam, nem a labello jellegű hanem a másik, 1000 Ft ba kerül, de hónapokig kitart, én ált. napi 1x lefekvés előtt bekenem vele a szám és semmi baja. szóval sztem megéri nagyon. én ezt tudom ajánlani:)
2012. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vazelin. sima fehér vazelin.
2012. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csokissüti002976 ***** válasza:
Dörzsöld le fogkefével a kiszáradt bőrt, aztán kend be mézzel. (már fél óra is elég)
2012. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Méz, minden háztartásban megtalálható és nem csak a konyhába hasznosítható. Hajápolásra, bőrápolásra kiválóan alkalmas.

Amikor náthás vagyok nemcsak az orrom, a szám is nagyon kiszárad. Ilyenkor semmilyen ajakápoló nem használ, ezért, fogkefével óvatosan átdörzsölöm a számat és vastagon bekenem mézzel. Csodákat művel az ajkakkal. Sokkal bársonyosabb, puhább lesz tőle a szám.

16/L

2012. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!