Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok száraz vékonyszá...

Mit ajánlotok száraz vékonyszálú, erőtlen hajra hogy dúsabb legyen? Van itthon Loreal Volume Collagen hajdúsító sampon, Pantene Nature fusion, Bánfi sampon, balzsam, hajszesz vagy írnátok valamilyen házi pakolást ilyen hajra?

Figyelt kérdés
A loreal-osat még nem használtam jelenleg Bánfi sampont használok és néha a balzsamból készítek hajpakolást a hajszeszt még nem használtam a panetenet régebben használtam a bánfitól nagy csodát nem láttam..
2011. júl. 28. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából nem is samponok váltak be, hanem az, hogy amikor megmosom, balzsamozom és kifésülöm a hajamat, akkor előredöntöm a fejemet,úgy szárítom meg a hajam, majd amikor már a nagyja száraz, a hajtőtől kezdve fésülök egy tincset, s a hajszárító levegőjét is a tincsre irányítom, majd ha teljesen megszáradt, jöhet a következő tincs(segít a gravitáció:D ) majd ezután felkötöm lazán a fejtetőre (tényleg nagyon a tetejére, és tényleg lazán, hogy a gumi ne hagyjon benne nyomot)egy-két órán át is így hagyom, s amikor leengedem, sokkal dúsabb lesz a hajam, hiszen megemeltem a hajtöveket.
2011. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat megkérdezhetem.milyen balzsamot használsz?
2011. júl. 29. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az én hajamnak nem csak dúsításra van szüksége,hanem a hajvégeim is szárazak, ezért idáig syoss hajbalzsamot használtam száraz hajra, most áttértem a gliss kur hajpakolására(szintén száraz hajra), amelyet heti 3x használni lehet, így ezt alkalmazom balzsam helyett, mivel kb. ennyiszer mosok hajat egy héten. Amúgy eszembe jutott, hogy néha használni szoktam a schwarzkopf-tól a Taft hajhabot, amely elég jó kis tartást ad a hajnak, főleg ha előre döntöm a fejem, és úgy szárítom meg, csak ezzel az a baj, hogy mivel gyorsan zsírosodik a hajam, nem használhatom mindig...:/ Nem tudom...hogy másnak is gondja lenne-e ezzel, de akinek normál haja van, biztosan nem zsírosodna ettől előbb. Remélem, tudtam segíteni :)
2011. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ne haragudj hogy folyton kérdezek de még annyit hogy most szép,dús a hajad?
2011. júl. 29. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj:) nos...azt nem mondhatom, hogy nem ismerek nálam dúsabb hajú embert (igaz neki kb. 2x annyi haja van, mint nekem:D) de mosás után frissen, és még másnap is közepesen dús...amúgy eszembe jutott még valami: amikor úgy érzem, már kezd lelapulni a hajam, akkor előredöntöm a fejemet, és kicsit átmasszírozom a fejbőrömet...ez általában segít...instant dúsítás xD a másik tippem pedig, hogy máshol választom el a hajamat, akár kicsit cikkcakkos vonalban is, így megemelem a hajtöveimet. Remélem tudtam segíteni:)
2011. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedvességed,segítséged :).Kipróbálom a tippjeid. További szép napot!
2011. júl. 31. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
ha erőtlen a hajad a Bánfi hajszeszt ajánlom !! a balzsam feleannyit ér, mint a hajszesz és gyönyörű lesz tőle a hajad, meg több hajszálad lesz és növeszti is ! nekem bevált :)
2012. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oh köszi azt használom már 2. hónapja de semmit nem nőtt tőle meg a hullás sem csökkent :S hát kinek mi válik be
2012. jan. 27. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!