Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szólnál hozzá, ha egy...

Mit szólnál hozzá, ha egy közeli lány ismerősöd teljesen lenyíratná a haját és úgy tudnád meg a dolgot hogy meglátod őt először így?

Figyelt kérdés
Mit szólnál hozzá, ha egy nagyon hosszú, szép hajú, közeli lány ismerősöd minden bejelentés nélkül kopaszon jelenne meg? Mit reagálnál erre? Mi lenne a véleményed?
2012. febr. 10. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,az ő dolga,ha ő jobban érzi úgy magát,akkor nekem is jó.
2012. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hinném, súlyos beteg (rákos).
2012. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

15:04


Én is ugyanígy látom. Az ő teste, nekem lehet véelményem de ezzel neki igazából nem is kell törődnie, miképpen senki véleményével sem.

2012. febr. 10. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Meglepődnék. Valószínű nem tetszene, őszinte is lennék az illetővel ha elég közeli kapcsolatot ápolnék vele, de nem az én dolgom. Amúgy meg az emberek elég rosszindulatúak... Szóval biztos lesznek páran, akik azt hiszik, hogy megismétlődik nálad a Britney-effekt:D
2012. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt csináltam egy hete!! :):) Igaz én csak egyik oldalt nyírattam bele, pasim majdnem leesett a kanpéról, amikor hazaértem. De nem mondta, hogy nem tetszik, pedig ő meg szokta mondani.
2012. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!