Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik szőrtelenítési módszer...

Melyik szőrtelenítési módszer az amelyiknél a szőr nem erősödik, vagy csak kis mértékben?

Figyelt kérdés
Hallottam valami speciális "borotva" féleségről de nem tudom mi a neve talán egy olyasmivel? Vagy elég egy 0-ás gép? (Gyanta kizárva)
2012. febr. 11. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
epilátor?
2012. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A borotva elvágja a szálat.A 0-ás is ugyanaz.Esetleg szőkítés vagy epiláció az ami szóban jöhet.De ilyenről még nem hallottam,nem tudod hol láttad?
2012. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 borcsi02 válasza:

A borotvától,akármilyen is,mindenképpen csak erősödni fog!

Azokon a helyeken,ahol lehetetlenség lenne epilátorral végigmenni,mert annyira fájdalmas lenne,Weet szőrtelenítő krémet használok évek óta,és tök jól beválik.Nem mondom,hogy egyáltalán nem erősödik,de nagyon pici mértékben,és évekről beszélek!Ráadásul mikor elkezd nőni a szőr,nincs az a kényelmetlen érzés!!

Lábra viszont az epillátor tökéletes és tartós is,hetekig sima marad!!!Jó pár használat után ráadásul már sokkal ritkásabban nő a szőr,és ezzel az epillálás időtartama is nagyban lecsökken,ami nem mellékes a fájdalom szempontjából:)...

2012. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A cukorpaszta jutott eszembe,olyan,mint a gyanta,de bőrre nem csak szőrre tapad ezért használjuk érzékeny területeken.Ha van kedved próbáld ki.
2012. febr. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Epilátor, azaz azt hallotam! Köszönöm a segítséget :)
2012. febr. 12. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a szőrtelenítő krémtől se erősödik, sőt épp ellenkezőleg.
2012. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!