Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a sötétszőke haj?

Milyen a sötétszőke haj?

Figyelt kérdés
Sötétszőke=világosbarna. Szerintem nincs is olyan h sötét szőke, az világosbarna. Vagy csak én látom így? Mi a különbség a kettő között. Tegyetek be képeket is. Köszi
2012. febr. 11. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sötétszőke: [link]

[link]


Világosbarna: [link]

[link]


Valahogy a szőkéről az embereknek az ugrik be, hogy az egy világos szín. Ami igaz is, és ezért a sötétszőkét gyakran keverik a világosbarnával. A világosbarnát meg középbarnának, a középbarnát pedig sötétbarnának hiszik... De kérdezz meg egy fodrászt is, vagy nézd meg a hajfestékek dobozaira mi van írva. Bár már láttam olyat, hogy a képen simán szőke a csaj haja, a megnevezése meg extra világosbarna... :D

2012. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, de az a barna nem épp világos
2012. febr. 11. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, épp ezt mondtam.. :D
2012. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De van sötétszőke olyan arany árnyalata van, szerintem jó szín, amit az első linkelt, azon a csajnak tök jó hajszíne van, nekem ez az árnyalat jobban tetszik mint pl a platinaszőke vagy a jegesszőke.
2012. febr. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a barna az biztos h nem világosbarna xdd
2012. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!