Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a sok hajvégápoló használ...

Ez a sok hajvégápoló használ is a hajon vagy csak vmi réteget képez, amitől nem szálkásodik, és csak akkor amikor bekened másnap semmi? Tehát ápol egyáltalán?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a törött hajra az olló jó, de ha pl vágatok a hajamból kb 2 havonta meg kenem ilyenekkel akkor az ténylev segít? Pl abba hagyom akkor is szép marad x idő után vagy a haj hiányolni fogja? Milyen sokat kell rakni a hajvégekre ezekből? Vastagon vagy pár cseppet kell eloszlatni? Mert ez is eléggé eltérő véleményt alkot. Nekem kb hónajamig érő hajam van és nagyon sok. Melyik termék vált be a legjobban nektek? Próbáltatok többet is?? Tudom, hogy unalmas már ez a kérdés, de olvasgattam más véleményeket, de nem minden kérdésemre találtam választ.
2012. febr. 11. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
vazelin
2012. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Tab szilikonos van, de váltanék már. Ha vágatod néha a hajadat, meg használsz hajvégápolót, akkor tuti, hogy szebb lesz. De ha abbahagyod a használatát, az látszani fog. Én egy nyomásnyit használok, ami kb 2 cseppnek felel meg, de elég, mert csak eloszlatom a hajvégeken. Szóval 1 évig tuti elég nekem egy üvegcsényi. Szerintem megéri használni. Ha vennél, akkor Avonosat ajánlanék vagy Kallost. Ezeket még nem próbáltam, csak jókat hallottam róla. Az én Tabom nemművel annyira csodát, ezért szeretnék váltani. Bár csodát egyiktől se várok, de tény, hogy szebb lesz tőlük a hajam tényleg:) Remélem minden kérdésedre válaszoltam, ha bármi felmerül akkor írj nyugodtan :)
2012. febr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és azt nem tudom, hogy mennyire ápolnak, de valamiféle réteget képeznek a hajvégeken, ez tuti.
2012. febr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olaj alapú hajvégápolót használtam nekem nem jött be. Maximum ha hígítottam vízzel, de nem kell rá sok.

Száraz hajra ricinus olajat ajánlok, nagyon szép lesz tőle a hajad, szerintem jobb bármilyen hajvégápolónál.

Használj gyógynövényes sampont, az is jó:)

Nekem az olajtól hamar nagyon szép, élettel teli lett a hajam kb 3 hónapja használom és 3 hónap alatt nőtt 5 centit, amikor elsőnek kipróbáltam nem gondoltam volna, de tényleg jó:D

2012. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De te a hajvegapolonak is a ricinust hasznalod? Meg bepakolod neha? Milyen gyakran pakolod be es hogy?
2012. febr. 12. 20:28
 6/8 A kérdező kommentje:

Én eddig 4 féle hajvégápolót használtam.

Első volt a TAB szilikonos hajvégápolója, ezt kb 4 éve vettem először, egy barátnőm fodrásza javasolta, így gondoltam megveszem...egyet elfogyasztottam, vettem még egyet, majd összefutottam Müllerbe a saját márkás Aiko hajvégápolóval, ami inkább krémes, mint ilyen olajos, szilikonos szerű. Az illata nem jött be, de olcsó volt...és úgy gondoltam a célnak megfelel...sokáig ezt a kettőt használtam felváltva...de még most is van belőle..

Aztán valahogy tovább keresgéltem és felfedeztem, hogy a Gliss Kur hajolaja is jó, mert kremmanian nagyon sokan dicsérik...bár drágább, mint az előzőek. Nekem ez jött be a három közül a legjobban, finom illata van, kb 1-2 borsónyi kell ebből is...és szerintem ez tényleg táplálta a hajam, de ebbe is van szilikon, ami annyira nekem nem jön be, mert lehet ettől néz ki olyan egészségesnek..:)

Az utolsó termék pedig egy gyógynövényes boltban vásárolt termék volt, ami nem más, mint a szűz kókuszolaj...és csak kókusz van benne, viaszos állagú, úgy kell felkapargatni ujjal, majd a kéz melegétől megolvad és könnyen eloszlatható a hajon. Tartalmaz a kókusz B és E vitamint is, ami a hajnövekedését is elősegíti, és jót is tesz neki. Mivel keveset kell kaparni belőle így nagyon sokáig elég. Viszont 24°C felett megolvad és folyékony állagú lesz, ilyenkor célszerű berakni picit a hűtőbe, hogy visszanyerje a szilárdabb állagát.


TAB szilikonos hajvégápoló 50 ml, 900-1000 forintért.

Aiko Müller saját márkás szintén 50 ml, és 5-600 forint.

Gliss Kur hajolaj 2300 körül van szerintem, de akciósan ki lehet fogni 1700ért is. Ez 75 ml-s.

Ebből mind a három pumpás kiszerelésű. Viszont a Syossnak is van ilyen haj elixírje, ami 100 ml, 1-200 forinttal több, mint a Gliss Kur, de ugyan azok az összetevői, így talán az jobban megéri.

A kókuszolaj pedig 1490 forint volt, és 120 ml, de ez szilárdabb állagú, csak ahogy ujjal kapargatom felmelegszik a kezemtől és könnyen eloszlatható a hajon.

2012. máj. 19. 15:38
 7/8 A kérdező kommentje:

Huh, de kuka vagyok, gondoltam megosztom vkivel a véleményem, hátha, erre magamnak válaszoltam..:D

De legalább kiderült, hogy február óta rátaláltam 2 nagyon jó kis hajvégápolóra..:)

2012. máj. 19. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg én is elolvashattam a tapasztalataidat :) Azt hiszem így már biztos, hogy használni fogok én is kókuszolajat.
2012. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!