Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó hajkifésülő spray?

Jó hajkifésülő spray?

Figyelt kérdés
Nagyon kócos a hajam vizesen, alig bírom kifésülni sajnos. Használtam a Gliss Kurnak is kettő ilyen kifésülő sprayet. A rózsaszínt, meg ilyen sárgásat, most az Elsevenek használom a sprayt, de ez még olyan se...valami tipp?? Ti mit használtok? Fodrászkellékesnél esetleg valami jobb spray?

2012. febr. 12. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Balea hajfényspray! Dmben lehet kapni.
2012. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es errol az a tapasztalat hogy tenyleg segit??? Van egyaltalan ilyen, amitol tenyleg konnyebb?
2012. febr. 12. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem használ. Mondjuk NAGYON óvatosan kell bánni a mennyiséggel, 2-3 spriccel több a kelleténél, és mehetsz újra hajat mosni, mert iszonyú zsírossá is tudja tenni a hajat! A hajtövekhez nem szabad fújni, de mondom, a haj többi részével is óvatosan. Én inkább a tenyeremre spriccelek, aztán belemaszírozom a hajamba, oda, ahova kell.
2012. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem a hajtőnél a tarkómnál nagyon kócos, meg kb így hátul ...meg pár helyen oldalt.:S
2012. febr. 18. 21:02
 5/7 A kérdező kommentje:

Én a Gliss Kurt tudnám ajánlani.

Régen volt 2 is, de aztán elszoktam tőle...és így állt a polcon,meg nem is volt benne sok...aztán mondom jajj befújom vele, úgy is annyira kócos a hajam, ha megmosom...hát nem használt...mondom lehet azért, mert lejárt...nagyon régóta megvan...így vettem egy Elseve hajkifésülő sprayt, az se jött be..mondom veszek egy új Gliss kurosat, az régen bevált...és most is, tehát a másik lehet elvesztette az erejüket, mert megvan 3 éve...:D nem tudom.:)

Elseve ilyen:

[link]

Gliss Kur:

[link] talán ez, lényeg, hogy hosszú, szálkásodásra hajlamos hajra valót vettem, az is sárgás.:) Nekem ez bevált!!!!!

2012. ápr. 3. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Készíts otthon DIY kifésülő sprayt, nekem is ilyen van, mert a többi nem vált be.


Ami kell:

-egy üres spray palack

-fél evőkanál kókuszolaj (vagy bármilyen, de én ezzel csináltam, mert a hajnak is jó és könnyen felszívódik)

-3 evőkanál almaecet

-2 dl víz

-illóolaj (ha akarsz rakhatsz bele, én nem tettem, mert ahogy megszárad a hajad már nem is érződik)

-1 evőkanál méz (én ezt sem tettem, de attól te tehetsz, csak én féltem, hogy ragacsos lesz tőle a hajam, elvégre a méz....az méz:D)


Ahogy csináld:


Melegítsd fel a vizet (DE NE FORRALD!!!!) és add hozzá a hozzávalókat! :) Kevergesd el és kész is.

Várd meg, amíg kihül és máris használható. Rázd fel és fújd be az egész hajadat vele, a végét és a tövét is, a fejbőrbe kárt nem tesz, sőt inkább jó és még zsíros sem lesz tőle!:) Csak azzal nem számoltam, hogy hűtőben a kókuszolaj kicsapódik. :'D Szóval megkell várni míg egy picit olvad, nehogy eltömítse az üvegünket.

Én hütőben tárolom és egyszerűen mesés fényt ad a hajamnak még napokkal később is!:)


Remélem segítettem, ha kipróbáltad mindenképp írj!:)

2014. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Naponta legalább 5-ször fésüld ki a hajadat, én 10-szer szoktam, ... és így nem kócolódik be. Hajmosás előtt is fésüld ki + hajszárítás közben az ujjaiddal fésüld ki (az 5 ujjaddal, mintha fésű lenne) , nekem ez vált be.
2017. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!