Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy férfi el akar menni...

Ha egy férfi el akar menni kozmetikushoz ápoltatni az arcát, akkor mit kell mondania h milyen szolgáltatást kér vagy azt hogy nevezik?

Figyelt kérdés
szval eljárni párszor kozmetikushoz csak hogy szép ápolt arc legyen mer néha jön rá egy két kisebb pattanás is,ami zavar és esetleg ott le tudnák kezelni
2009. jún. 3. 14:39
 1/6 A kérdező kommentje:
nem voltam még kozmetikusnál azért kérdem
2009. jún. 3. 14:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Arckezelésnek hívják : )
2009. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arckezelés,de ha elmondod amit itt leírtál,a kozmetikus tudni fogja.
2009. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ez hogy zajlik,mennyibe kerül ? :D
2009. jún. 3. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Én 3500 Forintot szoktam fizetni. Először letisztítja az arcomat, aztán ken rá pórustágítót, utána kapok egy kis meleg gőzt, hogy könnyebb legyen kiszedni a mitesszereket, pattanásokat. Utána jön a nyomkodás, a végén pedig mindenféle bőrnyugtató kence : )


Ezt most eléggé konyhanyelven, kapkodva írtam, de kb. így történik a dolog : D

2009. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán legyen nálad 5-6 ezer forint. Van, ahol már 3ból kijössz, de mégis jobb ha van nálad pénz.

Bemész, elmondod mi a problémád az arcoddal és mit szeretnél ha milyen lenne. Megmondja milyen kezelések jöhetnek szóba. Te megkérdezed mikor ér rá, akkor ad időpontot. Megkérdezed milyen árban van.

Fiúk is járnak, nem kell ezen meglepődni már.

Otthonra is kérhetsz tőle termékeket, én pl. Ilcsi termékeket akarok majd rendeltetni vele itthonra. A bolti drága dolgok nem mindig jók.

2009. jún. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!