Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki, ha egy 38 éves férfi...

Ciki, ha egy 38 éves férfi gyantáztatná a hátát? és hova forduljon ez ügyben? Kozmetikushoz? Nem röhögi ki?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki ,inkább jó ,hogy törödsz magaddal.

Kozmetikushoz menj ,nem röhög ki ,ez a munkája ,pénzt keres vele ,ez neki csakjó ,de ha gátlásos vagy kérd meg a párodat ,hogy csinálja meg.

2009. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Már elért a ciki láz ehhez a korosztályhoz is? Nem mintha idős lennél, de azt hittem, hogy 16 év felett ezt kinövik az emberek. Nem, nem ciki. Miért lenne az? Csináltasd meg nyugodtan, ha ettől jól érzed magad. A kozmetikus megcsinálja, nem fog rajtad nevetni. Ő ezzel keresi a kenyerét. Ha minden hátgyantázós férfit, intimgyantázós nőt (mert ez is volt nem egyszer kérdés) kiröhögne, akkor nem nagyon élne meg. Menj el nyugodtan, meglátod, hogy neki ez tök természetes. Hajrá!
2009. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy ciki,szerintem a nők értékelik hogy igy adsz magadra ha téged zavar,én legalább is nőböl vagyok és ez jutott eszembe elsőre:-)Kozmetikus megcsinálja neked,nem fog kiröhögni,csinált már ilyet és ebből él.:D
2009. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

kössz!

amugy nem nagyon értem ezt a "ciki láz" megjegyzést.

A kifejezésre érted, hát kérdezhettem volna úgyis, hogy nem gáz? vagy nem piperkőcség?


Mert amúgy pont a mi korosztályunk az akibe még nem "nevelték bele" ezt a szemléletet, ezért nehéz lekövetni, hogy mi számít idétlennek, és mi nem.

Viszont egyre többször olvasom, hallom, hogy sokakat irritál a hátszőrzet, meg kiröhögik akin van.

Ezért kérdeztem, hogy az én korosztályomnak "illik-e" vagy már mindegy? :D

2009. jan. 5. 21:55
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem sem ciki. Én nem vagyok annak a híve,hogy egy pasi legyen csupasz,de hogyha a barátom háta szörős lenne, én kérném,hogy menjen el ott leszedetni.

Strandon, termálfürdőkben már láttam jópár szörőshátú hapsit, és nem tetszett. Jó,hogyha nagypapinak szörős, az elfogadható.:)

2009. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Szia

Ez egyáltalán nem ciki. Sok férfi jár gyantáztatni a felesége miatt. Meg maga miatt is. Ha kellemetlennek érzed, vagy esetleg zavar mire gondolhatnak akkor mondd, hogy muszáj volt eljönnöd mert a barátnődet/feleségedet zavarja. Vagy menjetek el együtt és majd ő beszél. A nők úgy is sokat fecsegnek :)

Kozmetikus megcsinálja, de eléggé fáj. Mondjuk ki lehet bírni. A nők kb. 2-3 hetente csinálják ezt végig a lábukon és az intim részen is gondolj bele. Nyugodtan menj el kozmetikushoz, szerintem ha találsz egy jót akkor mindig járj el hozzá később. Ez nem ciki, több férfinek kellene jobban adnia magára.

2009. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tetszik, ha valakinek szőrös a háta. Ettől függetlenül nem küldenék el senkit kozmetikushoz. De ha magadtól elmész az tök jó!
2009. jan. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kozmetikus vagyok, és a véleményem erről:

Valóban ebből élek, SOHA nem röhögök ki senkit, bármi kéréssel is jön hozzám!!! Sőt, még a "háta mögött" sem!!! Ez alapelv, legalábbis nálam az!

A hát szőrtelenítése pedig rajta szerepel az árlistámon is, minden normális kozmetika alapszolgáltatása különben, úgyhogy ne légy szégyenlős, a világ legtermészetesebb dolgaként kezeld, pl. mint a fodrásznál a hajvágást - hasonló alapszolgáltatás!!!

Remélem, tudtam segíteni!

2009. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen! Kösz!
2009. jan. 6. 22:14
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki én is szoktam és a mellkasom,hasamat is gyantáztattam már.
2009. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!