Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel göndörítsem/hullámosítsa...

Mivel göndörítsem/hullámosítsam a hajam úgy, hogy egyáltalán ne ártsak a hajamnak?

Figyelt kérdés
félhosszú festetlen haj, hajcsavaróm nincs
2012. febr. 13. 02:06
 1/10 anonim ***** válasza:
alufólia csíkokat vágsz, azokat összehajtogatod olyan vastagságra hogy ne szakadjon könnyen, felcsavarod rá a hajad, és az alufólia két végét összecsavarod a legvégén hogy ne jöjjön szét:)
2012. febr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Függ attól,hogy milyen tipusú a hajad? Nekem göndör, szóval mindig be kell szárítanom,amit csak egyenesre tudok. Viszont pont egy hete jöttem rá egy teljesen egyszerű technikára: minden este csigába felkontyozom a hajam a fejem tetejére és nagyon szép lágy esésű hullámokkal ébredek.
2012. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

utolsó: egyenes hajam van, az alja egy picit hullámos

2012. febr. 14. 00:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Diffúzoros hajszárítóval tudod elérni a hullámos vagy göndör hajat. Nekem idén nyáron lesz 2 éve, hogy ilyen hajszárítót használok, névnapomra kaptam! Egyébként nekem van egy kis természetes hullám a hajamban, szóval nekem göndör lesz tőle a hajam, akinek meg nincs hullám benne, annak csak hullámos lesz tőle, szóval nagyon jó, ajánlom neked, megéri megvenni, pl Euronicsben is találsz ilyen hajszárítót, olcsóbb ha megveszed, mert akkor nem kell fodrászhoz menned, te magad is meg tudod csinálni!


26/N

2012. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm de én csak egyszeri alkalomra gondoltam :)

pl az jó ha kis tincsekbe befonom este lefekvéskor és mikor felkelek kiszedem a hajgumikat belőle?

az nem töri meg a hajszálak végét?

2012. febr. 17. 01:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaa, szóval csak egyszeri...Ahha....Háát, pedig szerintem a férfiak a hullámos hajra buknak, az sokkal nőiesebb, mint az egyenes, a göndör pedig szexi, a hullámos csábítóan vonzó, az egyenes pedig kislányos, olyan a tizenéveseknek van, meg az emósoknak, akik vasalják folyton a hajukat.

Persze, jó úgy ahogyan írtad, hogy befonod, az jó az egyszeri alkalomra. :)

2012. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

viszont nem kérdeztem szerinted mi szexi

2012. febr. 24. 18:16
 9/10 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam, hogy felkötöm a hajam tetejére és felcsavarom az ujjamra, majd hullámcsattal megtűzöm, persze tincsenként csavarom. Elég hozzá egy hajgumi meg 6 hullámcsat. Nagyon szép hullámos haj lesz tőle és egyátalán nem roncsolja a hajadat :)
2012. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. márc. 4. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!