Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy göndör/hul...

Mit csináljak, hogy göndör/hullámos maradjon a hajam? És mivel göndörítsem, hogy tartósabb legyen?

Figyelt kérdés

Reggel hajvasalóval begöndörítettem a hajam (nem az összes tincset, csak a nagyobb részét) és nagyon jól nézett ki. Egész más volt az arcom. Természetesen rögzítettem lakkal, mégis kb. 1,5 óra elteltével full egyenes volt a hajam, mintha kivasaltam volna.

Karácsonyra szerettem volna göndör vagy hullámos hajat, de így nem biztos, hogy megcsinálom...


Mit csinálhattam rosszul? Ha hajsütővel csinálom tartósabb lesz? Vagy ugyanúgy hamar kirúgja majd magát?

Valaki, aki járt már hasonló cipőben, kérem írja le, mi vált be neki!

16/L


2011. dec. 21. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld hajsütővel, és amikor besütötted a tincset, ne engedd el, hanem tűzd a fejedhez, vagy fogd pár másodpercig, és csak miután kihűlt a tincs, akkor engedd hullámozni. Állítólag így tartósabb. :)
2011. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni! :)
2011. dec. 21. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:

sikerült? :)

sajnos nekem sem jön össze..

2011. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hát valahogy nekem is így volt:)Nekem ez a gumis féle hajcsavaró vált be.

1.Benedvesíted a hajad,teszel rá hajhabot, fogsz tetszés szerint egy tincset és felcsavarod(a végétől kezzd).Hajszárítóval megszárítod,alacsonyfokozaton,mert hanem kicsúszik:D-de tapasztalatból mondom ha hagyod magára megszáradni úgy tovább tart,persze csak ha van időd.Ha megszáradt óvatosan kibontod a csavarókat és befújod sprayvel.:)Remélem segítettem.Írj hogy hogy sikerült.:3 Itt a link a hajcsavarókról: [link]

U.I.Úgy hallottam a sör nagyon jól megtartja a göndöréget.:D

2011. dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
utolsó voltam:*göndörséget
2011. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nem volt időm kipróbáni, elég sűrű napom volt, de holnap megpróbálkozok vele és majd írok, hogy sikerült! :)
2011. dec. 22. 16:56
 7/8 anonim válasza:
Én ugyanilyen cipőben járok. Szög egyenes hajam van. Néha úgy "varázsolok" bele egy kis göndört,hullámot,hogy ilyen (tudom,hogy ez kőkorszaki de hidd el tartósabb,mint a hajsütő)hajgöndörítőket vettem,meg hát nem tudom pontosan,hogy hívják,de volt hozzá ilyen folyadék is. Nekem bevállt ( 1 napig bizti úgy marad)
2013. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2014. okt. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!