Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet olcsón rendelni...

Hol lehet olcsón rendelni extrém színű hajfestékeket, amik nem kopnak ki pár mosás után? Pl rózsaszínt vagy kéket.

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet nem találsz. Az extrém színezőknek sajnos ez a tulajdonsága, hogy hamar kikopik. Azért, mert csak kiszőkített hajra lehet használni (különben nem lesz olyan élénk, erős), és abból pedig könnyen kikopik. Sajnos gyakran kell utánaszínezni.
2012. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Goldwell hajfestékkel volt 3 hónapig zöld a hajam, utánfestés nélkül. Csak ma hallottam a fodrászomtól, hogy becsődölt a márka. De lehet, hogy tudsz még valahol találni a színekből.
2012. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nekem sokáig volt kék a hajam,3 hetente festeni kellett,ha kékre hasonlító színt akartam.mondjuk nem mindegy,hogy az egész hajad fested,vagy csak tincseket.amikor csak tincseket festettem,azt jobban bírta...de nem sokkal.Ráadásul a szőkítés nagyon megviseli a hajat,olyan lesz tőle mint egy szalmakazal,ezért is álltam le vele.De sok sikert.


Ja,az ára meg általában 700-1500 között mozog,legalábbis amiket én használtam.Minőségi különbséget nem vettem észre.

2012. febr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!