Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet kapni tartós kék...

Linaah kérdése:

Hol lehet kapni tartós kék hajfestéket? :D ami nem kopik ki kb 8 mosás után hnem olyan mint pl a fekete? :D

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
fodrászkellékes
2012. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de Pesten nincs valami olyan bolt ahol kapható?
2012. jan. 26. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik tartós kék hajfesték. Csak színező van ami kikopik pár mosás után.
2012. jan. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pesten is van fodrászkellékes, és szép tartós festékeket lehet venni...
2012. jan. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
NÁLUNK nem létezik kék hajfesték. Én kinéztem egy szép ezüstkéket, tincseket akartam vele a hajamba, erre kiderült: az ország területén bármekkora mennyiséget kiszállítanak 1200 Ft-os felárért + a hajfesték ára. Hát akkora mennyiséget nem fogok rendelni... Úgyhogy függőben maradtak a szép ezüstös-kékes hajtincsek :(
2012. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak nálunk nincs, a világon sehol nincs, mivel nem gyártanak tartós kék festéket, csak kék színezőket. Rendeltem én már külföldről eleget, amiről azt állították tartós, az is van ráírva, csak épp nem az. Fodrászkellékesben is megmondják bárhol hogy kékből csak keverőszín és színező van. Festék csak kékesfekete van, az nem kék. Alfaparfos volt egész tartós régebben, de az meg úgy volt tartós hogy kifakult zöldre, és 1-2 hónapig zöld is maradt. Ez meg is szűnt már azóta.
2012. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!