Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Syoss termékekről?

Figyelt kérdés
Nekem is az van csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Esetleg tudtok jobb márkákat vagy ez is tökéletes?
2012. febr. 13. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy hajlakkom van és imádom!:) Pont olyan amilyennek lennie kell, sőt annál még jobb!!:) Shine & Hold a neve, és nagyon szuper, tartós is, fényes is a hajam, egészséges is nagyon meg vagyok elégedve vele!:)
2012. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én csak a sampont próbáltam, de ugyanolyan, mint a többi. most pl dove sampont használok, jobb,m int a syoss.
2012. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem hajfestékem van, több mint fél éve már csak ezt a márkát használom, én elégedett vagyok vele. Habár azt sajnálom, hogy a hajam a sötétebb szint hamar kidobja :( De ez másik festékeknél is igy volt, hasznaltam Garniert, a Palette meg be sem fogta!
2012. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A samponját szeretem, fényesebb és puhább lett tőle a hajam.

A balzsammal nem igazán vagyok megelégedve, nem érzek különösebb változást tőle a hajamon.

A száraz samponja kifejezetten rossz. Nem távolítja el kellőképpen a "zsírt", a fehér por rátapad a hajszálaimra és ott marad a fejbőrömön is (hiába próbálom lefújni hajszárítóval az utasítás szerint).

2012. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem tégelyes balzsamom van, én sem érzékelek semmilyen változást, sem jobb, sem rosszabb nem lesz tőle

balzsamból próbálj Wellát, vagy Gliss Kurt

hajfesték nekem sötétebb lett, mint amilyenre számítottam, és nem is volt annyira tartós, de attól függetlenül szép volt a színe

hajfestékből Palette az ami nekem jó

2012. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

Azért kérdeztem, mert annak nincs semmi értelme hogy mindig másféle terméket veszek, hogy megtudjam melyik a legjobb. Gondolom a hajamnak se tesz jót meg nem biztos szerintem, hogy egy flakon elhasználása után kiderül, hogy tényleg jó-e.

2012. febr. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!