Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a leghatásosabb a kézen...

Mi a leghatásosabb a kézen található szemölcsökre? Wartnerrel kapcsolatosan kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem szétégette a szemölcs körül a bőrt :/ Nem ajánlom.
2009. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a kezemen volt egy elég nagy.3 hétig kezeltem vele,és valamennyire lehúzta a szemölcsöt,de teljesen nem tűntette el.Mekkora szemölcsöd van?

2009. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát van egy nagyobb illetve egy kisebb is, a nagyobbat is lekezeltem vele, valóban bepirosodott a bőr körülötte, ma a kisebbre is sor került, azt kifehérítette teljesen.

Milyen megoldások lehetnek akkor még?

2009. jún. 8. 17:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Scholl szemölcsirtó zselét próbáltad már?
2009. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fagyási sérüléssel járó elszíneződés gyakori, elmúlik.
2010. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kézre, lábra egyértelműen a Wartner. Én egy egész kolóniát kiirtottam egy adaggal.
2010. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Wartner az orvosi fagyasztás otthoni változata. Tulajdonképpen nagyon ötletes, de az emberek tapasztalatai vegyesek vele kapcsolatban (legalábbis, amikor én utánanéztem, akkor így volt 1,5 éve).

Pontosan el kell olvasnod az útmutatót, mert van néhány buktatója a dolognak. Azt is tudnod kell, hogy a szemölcsök elég változatosak lehetnek beágyazottság és összetétel szempontjából. Emiatt bármilyen kezelés hatékonysága (nekem az orvosi fagyasztás is visszanőtt 2x, utána gondoltam, hogy nem fogok szabit kivenni ilyenért) sérülhet. A Wartnerben 12 kis tapasz van és a fagyasztó gáz (vagy mi) is elég ennyi alkalmazásra. Ezért pár nap múlva meg tudod ismételni a kezelést, ha még szükséges. Előfordul, hogy a szemölcs beszürkül, de nem tűnik el a gyökere például.

Mindent összevéve szerintem normál kéz/lábszemölcsre sokkal jobban megéri pénz, illetve idő szempontjából.

2010. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még mindig a Wartner a legegyszerűbb megoldás.
2010. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A Wartner tényleg hatásos. Az elszíneződéstől meg nem kell megijedni, elmúlik.

Ahogy a szemölcs is. :D

2010. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még nem is próbáltam mást, és mivel nekem bevált, így nyugodtan mondhatom, hogy nekem ez volt a leghatásosabb.
2010. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!