Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az Oriflame...

Mi a véleményetek az Oriflame termékekről?

Figyelt kérdés
A barátnőm nemrég kezdte árulni az oriflame termékeket és rendeltem tőle egy oriflame körömnövekedést serkentőt.Elkezdtem használni de nem vettem észre hogy gyorsabban nőlne.Nektek mi a véleményetek az oriflame termékekről?rosszak?vagy inkább nagyon jók?

2012. febr. 14. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

többször is használtam már,megvagyok velük elégedve! :)

17/f

2012. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Alsó kategória.
2012. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

jó: kézkrém, szempillaspirál

Más nem jött be belőlük, de ezek jók.

2012. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az avon-t és az oriflame-t használom.Szerintem az oriflame bár drágább, de sokkal jobb minőségű.Meg vagyok velük elégedve és gyorsan meg is érkeznek.Szerintem jó!
2012. febr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. febr. 14. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem semmi nem vált be onnan, a szempillaspirál nem használ, a szemceruha nem fog, a parfüm büdös.


Most anyu rendelt egy kézkrémet az jó, mert nem olyan zsíros mint az Avonos. Ez az egy vált be.

2012. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!