Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már valaki Kerti Erika...

Volt már valaki Kerti Erika mesterkozmetikusnál? ( Budapest,5. kerület )

Figyelt kérdés

Aki már volt, annak mi a véleménye. Megéri ott elkölteni az embernek a pénzét?


Annyi kozmetikus van, de Ő szimpatikusnak tűnik.


Pattanásos és mitesszeres a bőröm, ezért kellene aki kicsit rendberakja.


2012. febr. 14. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
én is néztem őt, de nem tudom... túl sokat kér..:S vidéken olcsóbb
2012. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én hozzá járok már egy ideje és igen, azt kell mondjam, hogy megéri Erit választani! Nagyon segítőkész és szakmailag nagyon felkészült. Igaz, én már anti-aging kezelésekre járok hozzá, de rengeteg kezelést csinál, mindenre van nála megoldás! :)
2019. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 evamegyeri válasza:
Megértem a kérdésed. Néhány éve én is kerestem egy olyan kozmetikust akihez előre láthatólag hosszú ideig tudok járni kezelésekre. A szempontjaim alapján rá esett a választásom. Megbízható, profi és mindég feltöltődve jövök el a szalonból. Örülök, mert a jó érzés, hogy van nála jó megoldás.
2019. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!