Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zuglóban (Budapest 14. kerület...

Zuglóban (Budapest 14. kerület) hol vannak jó turik?

Figyelt kérdés

igazából már évek óta el akarok menni egybe körülnézni, de nem ismerek egyet sem, és nem tudom melyek a jó üzleted. de akár Budapest bármely pontját is mondhatjátok, csak írjátok meg az irányítószámot és a címet. vagy a kerület is elég, de az utcanév kéne. lényegében boltokra vagyok kíváncsi.

előre is köszi :)

L/18


2010. okt. 31. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Évekig éltem Zuglóban, de turival nem találkoztam. Igaz, nem is tudom, hogy mi az.
2010. okt. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ma már mindenütt vannak turik
2010. okt. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagy Lajos király útja 157-159


Háda az üzlet neve

Csak XIV.kerület jöhet szóba?

2010. okt. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

most látom h lehet más is mint XIV.ker.


Itt egy kis segítség:

[link]



Amúgy a Nagy Lajos király útján így találod meg:

XIV. kerület. A 3-as villamos jár arra. A Bosnyák térnél kell leszállni. Ha az Árkád felől jössz a villamossal, akkor még egy kicsit kell gyalogolni arra, amerre a villamos megy tovább, és ott lesz jobbra. Ha pedig ellenkező irányból jössz, akkor látod a villamosról!



(egy fórumból másoltam ki):D

2010. okt. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pénteki metropolban olvastam, hogy az örs vezér tere 24. sz. alatt a sugár üzletközpontban fog nyílni november 3-án 10 órakor egy Háda :)
2010. okt. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D

a héten meg is nézem :)

2010. okt. 31. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!