Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Casting Creme Gloss...

Loreal Casting Creme Gloss hajszínező? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy tényleg kikopik e. Egyik fórumon olvastam, hogy valakinek egyátalán nem kopott ki a szőket, le kellett növesztenie. Sötétbarna hajamra, feketét szeretnék, szóval nem lenne nagy a különbség, de mégsem szeretném, ha nem kopna ki.
2009. jún. 3. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:

nem kopik ki,le kell növeszteni...

én is így jártam, a világosbarna hajamra kentem sötétbarnát és nem kopik ki!

2009. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezt komolyan mondod???? ne mááááááááááááááááár

Az meg hogy a fenébe lehet? Másnak miért kopik ki????

2009. jún. 3. 20:15
 3/10 anonim ***** válasza:
nemtudom,nekem nem kopott ki sajnos :S
2009. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem szép lassan,fokozatosan lekopott(világosbarna a hajam és sötétbarnára festettem)
2009. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

középbarna hajamat 1 hónapja sötétebbre (300-asra) festettem.

jóval tovább hagytam rajta, sötétebb is lett. de még így is kopott. a lenövésem szinte észrevehetetlen ( csak én látom nagyítótükörben)

sztem megérte. fényesebb is lett a hajam, simább is.

2009. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
úristeeeen ez durva, ma festettem be a szőke hajamat vele..elvileg lila lenne, de fekete lett:S eddig ugy votlam vele h majd kikopik..jó nagy kiba.szár ez halljátok..ráírják h hajszínező erre meg nem is:S
2009. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha még csak most festetted be a hajad,hogy kopjon ki azonnal???Ez tartós hajszínező,nem 1-2 mosás után kopik ki!Arról nem beszélve,hogy örülj neki hogy nem rózsaszín lett a hajad...szőkét lilára...könnyen megesne.
2009. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én egyszer vörösesbarna helyett lettem lila, de kikopott... viszont ha a nap rásüt, akkor még rá szoktak csodálkozni, h jééé, neked miért lila a hajad...?! xD
2009. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szőke lila vok, nem is most akarom hogy kikopjon, csak ha szinezőnek adják el akkor kopjon ki, am azota lilásabb lett, és igen féltem hogy rózsaszín leszek:D
2009. aug. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem is érdekelne kinek milyen tapasztalata van ezzel a festékkel. Ez ugye nem rendes hajfesték, hanem fizikai hajszínező? Mennyire roncsol? Nem hullik tőle a haj?
2013. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!