Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kaptam Ilcsi feketeszappant,...

Kaptam Ilcsi feketeszappant, mire jó?

Figyelt kérdés

Anyukámtól kaptam ma Ilcsi feketeszappant,mire használható?

Nincsenek pattanásaim


2012. febr. 14. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyulladt bőre,ilyesmire. Legalábbis én arra használtam(arcon).
2012. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bőrtípus: aknés , borotválkozáshoz, ekcémára, érzékeny, gyulladt, korpás fejbőrre, lichen pilarisra, pszoriázisra hajlamos bőrre, rozáceás, zsíros

Hatása: gyulladáscsökkentő, enyhe szaruoldó, összehúzó, viszketéscsillapító

Növényi hatóanyaga: Levendulaolaj, Lenmagolaj


Ez a saját főzésű, sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Lúgos kémhatásának köszönhetően felpuhítja a bőrt, így ajánljuk a repedezett kézre, lábra. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt. A mindennapos bőrápolás nélkülözhetetlen kelléke.

2012. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne használd ha nincs pattanásod és nincs semmi problémád a bőröddel.
2012. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!