Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőke haj jobban töredezik...

A szőke haj jobban töredezik mint az összes többi?

Figyelt kérdés
A természetes szőkét, meg a természetes színeket kérdezem. és mi a leghatásosabb házi praktika töredezett és fénytelen hajra?
2012. febr. 14. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szőke de nem töredezik jobban mint egy barna színű.És természetesen szőke.Egyik barátnőm barna haja sokkal rosszabb, pedig nem vasalja,nem használ hajszárítót még is elég töredezős.
2012. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, akkor lehet van olyan akinek nagyon töredezik, van olyan akinek kevésbé.


Azt hallottam a szőke hajról hogy nagyon kényes nem csak a festett, hát meg nekem mostanra eléggé eltöredezett, és fénytelen lett a szőke hajam.

2012. febr. 14. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból nem töredezik jobban, viszont azt számításba kell venni, hogy a szőke haj általában vékonyabb szálú (nyilván van vastagszálú szőke haj is, ez csak az átlag), még ha sok is van belőle. Ettől könnyebben sérül meg, jobban ki van téve a káros hatásoknak. Fénytelenebbnek azért tűnhet, mert a sötétebb hajon mindig sokkal jobban látszik a ráeső fény, mint a világoson. Például nekem sötétbarna/fekete hajam van, mindig is sokkal fényesebb volt, mint húgomé, akinek szőke, még akkor is, ha ugyanazokat a termékeket használtuk.
2012. febr. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kár h ilyen kényes mert az egyik legjobb hajszin.

Mondjuk a festett szőke haj mégkènyesebb mint a természetes szőke.

2012. febr. 15. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!