Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajegyenesítő sampontól...

A hajegyenesítő sampontól tényleg egyenes lesz a hajam? És meddig? És mennyibe kerül? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

van aki használja és tényleg hat?

az én hajam amugy nagyon összevisszaságu, szeretnék végre egyenes hajat, de nem akarom hajvasaloval


2009. jún. 3. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sampontól ne várj csodát, nem fogja kiegyenesíteni a hajad, csak, ha egyenesíted (vasalod, kiszárítod) maximum tartósabb lesz, ha ilyen sampont és balzsamot használsz.
2009. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
előttem szólónak igaza van. Próbáltam már. Egyenes nem lett tőle, viszont ha vasaltam, tovább sima maradt.
2009. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egysz mint száz az ilyen haj egyenesítő samponok balzsamok meg ehez hasonló sz*t nem érnek.

Ez az igazság!!!!!

Anno én is kipróbáltam egyszer semmi hatása sincs. Viszont vannk fosdrászok, akik foglalkoznak hajegyenesítéssel. Olyan festékszerű anyagot kennek a hajra azt kb félóráig rajta hagyák, majd lemossák. Általába az ilyen egyenesítők hatása 1, 2 hónap. 1x kipróbáltam és jó. Mivel ezek a készítmények is igen tudják roncsolni a hajat, ezért legtöbbször festett, dauerolt, melírozott hajra nem hogy nem ajánlják, de el se válallják. Csak természetes, egészséges hajra.

www.cityszepseg.hu

itt mindent megtalálsz

2009. jún. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A hajegyenesítő samponoktól, balzsamoktól esetleg szép fényes csillogó lesz a hajad, és valóban könnyebb kicsit a vasalása, de nem lesz csak attól egyenes. Próbáld meg úgy, hogy egyenesre beszárítod, van akinek már az elég.
2009. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is használtam ilyeneket, most is használok Gliss Kur Asia straight pakolást, meg Pantene Leave in conditionert, mindegyik hajegyenesítő, elvileg, de a Pantene-től csak még hullámosabb és göndörebb lesz. Viszont a pakolástól puha és illatos lesz a hajam, meg van egy kis tartása tőle, azért használom. Ilyenektől nem lehet csodát várni, csak komolyabb "beavatkozással" lehet szerintem kisimítani. :(
2009. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
76%
Mi tegnap megvettük az új nivea hajegyenesítő sampont,ma megmostam a hajam megszárítottam és csak hullámosabb és rendezetlenebb lett:S gagyi
2009. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ne várj tőlük csodát!

Én nem egyet, hanem szinte az összeset kipróbáltam ami létezik, h ne rontsam a hajam hajvasalóval. De egy se használt. De az illatuk nagyon jó, de ne dőlj be a reklámnak mert semmit sem ér.


Szerintem ha hajvasaló nélkül meglehetne oldani, akkor senki sem roncsolná a haját. Hidd el, ha jó minőségű hajvasalót veszel (remington, imetec bellissima, ga.ma), akkor a hajad akár 5-6 napig is egyenes marad, szóval ha vasárnap este, vagy hétfőn vasalod, akkor kb. péntekig jó lesz, hétvégén meg nem hiszem, h nagyon számít, ha meg mész buliba akkor csak arra. Szal heti 1 vasalás nem fog megártani, de jobb ha használsz rá pakolást, balzsamot, hővédő sprayt.


Ha meg tényleg nem akarod vasalni, akkor körkefével szárítsd be.


12/L

2009. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!