Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen szőkét tud festeni a...

Ilyen szőkét tud festeni a fodrász?

Figyelt kérdés

[link]


Sötét szőke-világos barna hajam van, (ki hogy mondja) és olyat szeretnék, mint a képen.


Sajnos, amiket látok, azok vagy egyszínű műszőkék, vagy ha nem egyszínűek, akkor ilyen csíkosak. Szerintetek ilyet tud festeni? Ha megmutatom úgy is biztos azt mondja, hogy igen, de érdekelne, hogy valakinek lett-e már ilyen a haja, vagy hogy mondják, hogy ilyen nem egy árnyalat, de nem is ilyen csíkos a végeredmény. Az a baj, hogy én tényleg csak ilyen természeteset akarok, de ha valami mű haj lesz a végeredmény rosszul leszek, mert most festetlen és akkor inkább maradna úgy.


Csak azért szeretném, mert az enyémen inkább csak nyaranta látszik, akkor is inkább csak úgy, ha egy-egy tincset a fényben megnézek, hogy tényleg arany színe van a hajamnak, de egybe valahogy mégis barna.


2012. febr. 15. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

És a sajátod miért nem jó? Elég sötét ami a képen van, még megérteném ha világosabbat akarnál.

Mosd kamillafőzettel citrommal a hajad, fényt ad, és világosít.

2012. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A kamillától semmi sem történt. Az a baj, hogy nekem az egész így néz ki: [link]

szóval tök barna. A fodrászom mondta, hogy a skálán ez a haj sötét szőkének számít amúgy nekem eszembe sem jutott volna leszőkézni magam. Pedig tényleg, ha külön nézek egy-egy tincset, egészen ilyen méz-arany színe van a fényben, egyben meg egy semmilyen barna hajam van. :(


Nagyon szeretnék olyan szőkét, mint amit belinkeltem, de félek, hogy ez lesz belőle: [link]

2012. febr. 15. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokszor kell kamillával mosni, legjobb azt mondják a kamillás sampon, és utána kamillafőzettel leöblíteni.

Tehetsz mézet is a kamillafőzetbe, táplál és a szőkét világosítja, a citrom is jó, de az kicsit savas.(Én is most kezdtem el kamillát használni.)


Ugyanakkor ezeket csak szőke hajon érdemes alkalmazni, legalábbis a kamillát és a citromot, mert a sötét haj akár foltos is lehet tőle.


Egyébként én is barnának mondanám, de valszleg tényleg sötétszőke a hajad,ezt nézve: [link]


De akkor viszont én meg pont nem sötétszőke vagyok.

2012. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
am neked melyik kép szőke?
2012. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kérdésben lévő linken egy szőke nő látható. Nem csak a platina szőke haj a szőke. Sőt, még az is szőke, ami Angelina Jolieról lett belinkelve, sötét szőkének mondják, meg az a csíkos is, amilyet meg nem szeretnék. Miért szerinted melyik nem az?


Egyébként első, a baj az, hogy a kamilla nem csak nem hatott, de kifejezetten szárította a hajam. Jó persze a festés is megviseli, de legalább látszana biztos. :D

2012. febr. 15. 23:24
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nekem egyik se szőke
2012. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha szoláriumba elmész olyan lesz a hajad mint nyáron. :)

Kamilla tea pedig szőkíti a hajat, de érdemes hozzá tenni kevés citrom levet, mert erősebben kifejti a hatását. A kamilla megakadályozza, hogy eltörjön a haj. De a citrom töri szóval módjával. És emellett lehet venni Kallostól v. schaumától hamvasító sampont állítólag picit világosít. Így ezektől nem roncsolódik a hajad.

2012. febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!