Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni, ha 21...

Mit lehet kezdeni, ha 21 évesen még mindig pattis a fejem? Mi tudja végleg eltüntetni?

Figyelt kérdés
Sokáig jártam kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz, a Zynerit valamennyire használt, de nem akarnak lemenni... :(
2012. febr. 15. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Edit! Te vagy az?!
2012. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Végleg nekem se tűntek el és a bőrgyógyász nálam se ért szart se...

Vegyél szalicilsavat a gyógyszertárban, én most azzal kenegetem. De vigyázz vele, mert nagyon szárítja a bőrt.

2012. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor lehet, semmi, ha már a kozmetikus, bőrgyógyász sem tud segíteni. Nekem 32 évesen is vannak, 1-2 szinte mindig. Lesminkelem és nem foglalkozom vele. Nálam tuti nem hormonprobléma, 3 fogamzásgátlót szedtem, Dianét is, semmit változás. Terhesség alatt is ugyanígy néztem ki. Mondjuk baromi zsíros a bőröm.
2012. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Nem.

#2 a szalicilsav használ? neked?

#3 az a baj, nekem nem csak 1-2, hanem sok... lehet, hogy akkor nekem valami hormonzavarom van? esetleg vizsgáltassam ki magam?

2012. febr. 15. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a cinktabletta vált be, nagyon pattanásos voltam egész tinédzserkoromban, először a hormonokra fogtam, de vizsgálaton kiderült, hogy azokkal nincs gond. Ekkor ajánlották nekem, hogy nagy mennyiségű cinket szedjek. Miután elkezdtem, kb két hét alatt letisztult az arcom... csak azt sajnáltam hogy nem jutott hamarabb eszembe :) Szóval szerintem egy próbát neked is megér :) Egyébként ha rákeresel a cinkre Google-ben, látni fogod, hogy bőr gyulladásaira is ajánlják.

Remélem segíteni fog!

2012. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"#2 a szalicilsav használ? neked?"


Igen, nagyon szépen szárítja le a pattanásokat. Érdemes kipróbálni. Én reggel és este, meg néha délben is átkenem vele az arcomat. De vigyázni kell vele, mert tényleg nagyon szárít. Amúgy nem is olyan drága, kb. 410Ft a gyógyszertárban és spiritus szalicilsavként kell kérni.

2012. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, jó ötletek!!

De szerintetek érdemes mondjuk háziorvoshoz elmenni? Lehet valami betegség/rendellenesség jele?

2012. febr. 15. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!