Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A felkaromon kis pattanásszerű...

A felkaromon kis pattanásszerű kiütések vannak. Mitől vannak ezek, és hogy tudom eltüntetni őket?

Figyelt kérdés
Már régebben is volt ilyen, de elmúlt magától. Most megint előjött, de nagyon zavar.
2012. febr. 15. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak, ismerős ápolónő azt mondta, hogy valószínűleg a téli öltözék miatt. Majd ha nem kell ennyire beburkolni magunkat, éri normálisan a levegő és a napfény, elmúlik. Nagyon remélem, hogy így lesz!
2012. febr. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szőrteleníted bármivel? mert attól is kijöhetnek a pöttyök.
2012. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy pedig tágabbak a pórusaid és berakodnak. Sok sok bőrradír. Én a bőrgyógyásztól kaptam fürdésnél használatos képet. Szépen rendbe hozta... :)
2012. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

igen az lehet hogy azért van mert nagyon fel vagyok öltözve, mert nyáron nem volt ilyen.

nem szörtelenítem a kezem.

remélem tényleg csak a ruhától van.

köszi mégegyszer a válaszokat

2012. febr. 17. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!