Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festetett szoke hajam ha...

Festetett szoke hajam ha befestem egy vilagos barnara (sotet szoke) egybol akkor milyen eredmenyt kapok?

Figyelt kérdés
Befogja?? Ti csinaltatok mar ilyet? Milyen eredmenyt kaptatok? Vagy a vilagos hamvas szoke hajam utan milyenre kene eloszor befesteni a vilagos barna elott? Ha kepet kuldenetek megkoszonnem. (Bocsi az ekezetek miatt, de mobilrol vagyok)
2012. febr. 15. 21:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Fodraszkellekes festekkel befesthetem magam is vagy hatha elcsesznem es inkabb fodrasz? Szerintetek mennyire kapok olyan szint elsore, mint ami a festek szine? Illetve kikopik szerintetek?
2012. febr. 15. 21:51
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem először tegyél rá egy világos barna színezőt, majd 2-3 hét múlva, ha már eléggé megkopott, egy világos barna festéket.

nekem így fogta meg, bár én csokibarnát tettem rá másodszorra

2012. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lett fura szinu neked? Vki irta meg fodrasz is h enyhe zold arnyalata lehet a hajnak a szokerol barnara festes miatt...:/ mert h a haj szivatva van..ettol felek foleg ha otthon csinalom.:/ mennyire kopott ki neked? Am egy kozepszokenel is roncsolja a hajat, mi? Mert ahhoz is vmennyire szivnia kell.:/
2012. febr. 15. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem semmilyen zöld árnyalat nem jelent meg benne. de azért kell előbb a szinezőt, s egy kis kopás után a festéket, hogy ne is lehessen zöld
2012. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem olyan színt fogsz, kapni, mint amit kinézel. Amikor ráfested, sokkal sötétebb lesz, majd a hajmosásokkal egyre inkább kikopik. Én egy sötétebb árnyalattal próbálkoztam, mint amilyet szerettem volna. A 3. hajmosás után olyan is lett:)
2012. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!