Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos6mitesszeres bőrre...

Pattanásos6mitesszeres bőrre melyik termék vált be nektek a a leginkább?

Figyelt kérdés
Főleg natur/bio termék érdekelne.

2012. febr. 16. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Vermix.
2012. febr. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően vízhiányos a bőröm de zsíros is, ezért a patik/seborrhea mellett sokszor hámlik.


Ezeket használom és emellett még glutén mentes diétát is tartok. Bár hivatalosan nem vagyok lisztérzékeny, de sűrűn voltak bélrendszeri panaszaim, dokinál is voltam, de nem sokat állapítottak meg. Amióta nem eszem gluténtartalmú élelmiszereket, azóta nem csak a pocakom javult, hanem a bőröm is. Persze műkajákat sem fogyasztok, tehát chips-ek McDonald's stb. kizárva, helyette sok gyümölcs, zöldség, hal, tea, ásványvíz.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A Dalacint doki írta fel, de nem használom mindig, csak az elején kentem az egész arcomat kb két-három hétig, most már csak akkor használom, ha látok egy egy patit ami készül előtörni.


Ha el akarom távolítani az elhalt hámsejteket, akkor sószappant, vagy holt tengeri iszapszappant használok. Ezeket bioboltban lehet kapni. Sószappant a DM-ben is. De ezeket sem sűrűn, csak max. heti egyszer használom.


Nekem az alkohol és szalicilsav tartalmú szerek abszolút nem segítettek, mert jobban begyulladt tőle a bőröm. Nem is értem gyulladt pattanásos bőrre miért ilyeneket javasolnak.


Azóta nagyon sokat javult a bőröm, és nagyon örülök neki.


Persze ez bőr és emberfüggő.

2012. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 étoile et lune válasza:
Visibly clear (narancssárga-szürke flakon) a Nautrogenától, plussz esténként/reggelenként Nivea hidratáló. Ne nyomkodd, mielőtt még megérnének, és akkor látványosabb a javulás. Persze az is számít, mennyi csokit eszel, esetleg olyan típus vagy-e, hogy például tejre előjönnek neked.
2012. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!